- Jei laikote prabangius kvepalus ant palangės ar komodos, kur juos pasiekia saulės spinduliai, nieko keisto, kad dalis produkto, veikiamas šilumos, išgaruoja, o likutis praranda sodrumą ir intensyvumą. Geriausias būdas išlaikyti savo kvepalus nepakitusius dvejus metus ir ilgiau – saugoti juos vėsioje tamsioje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuve. Paprieštarausite, kad jo durys ir varstomos, ir viduje vis užsidega lemputė? Susukite buteliuką į aliuminio foliją.
- Nauji neatidaryti kvepalai gali būti saugomi originalioje pakuotėje ir kambario temperatūroje.
- Jei norite įsitikinti, ar ilgai laikyti kvepalai dar tinkami naudoti, papurkškite ant audinio. Rūgštokas kvapas rodo, kad daugelis produkto molekulių oksidavosi dėl šilumos poveikio. Buteliuko turinys netinkamas naudoti, jei atsiduoda actu.
- Jei mėgstamas aromatas šiek tiek išsikvėpė, tačiau nenorite kvepalų išmesti, yra būdų, kaip sustiprinti jų efektą. Visų pirma, kvepinkite tik švariai nupraustą kūną. Rekomenduojama naudoti gaivius, citrusinių vaisių kvapo prausiklius. Kitas žingsnis – ant odos sluoksniuoti kūno drėkinamąsias priemones ir kvepalus. Tokiu būdu aromatas ilgiau išsilaiko ant kūno. Nereikia pamiršti, kad kvepinti reikėtų sritis, kuriose daug paviršinių kraujagyslių ir sklinda šiluma (riešai, paausiai, kelių, alkūnių vidinės pusės).
- Daugelio kvepalų pagrindas – alkoholis, kuris būnant saulėje gali dirginti odą. Atminkite, kad aromatinis debesėlis nebūtinas, keliaujant į paplūdimį, gamtos iškylą, sportuojant.
- Atsispirkite pagundai pirkti pigius garsių firmų plagiatus. Turgūs, kioskeliai, nelegalūs platintojai – nepatikimi šaltiniai. JAV dermatologai padirbtuose kvepaluose rado medžiagų, galinčių sukelti alergiją ar net astmos priepuolį.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą