Keista, kodėl būtent vyrai, mat tas procesas – na, moterys, pėdos ir vyrų potraukis joms yra, anot mokslininkų, genetiškai nulemtas. Tačiau tai paskatino pažvelgti į dar vieną (išskirtinai vyrišką) reiškinį – virtualų vyrų priekabiavimą prie moterų, siuntinėjant joms savo vyriško pasididžiavimo nuotraukas. Kas čia tokio, sakysite, tegu kiekvienas užsiima tuo, kas jam patinka, jei tik abiem pusėms tinka.
O jei vienai pusei tai visiškai netinka ir ji yra tokiomis nuotraukomis tiesiog bombarduojama be galimybės apsiginti? Ir bombarduojama ne tik iš vieno vyro, bet visiškai nepažįstamų vyrų apskritai?
Mes seniai pamiršome ir nebeįsivaizduojame tų laikų, kuomet fiziškai turėjome būti kur nors, kad ką nors pamatytume realiu laiku. Techninės galimybės tapo svaiginančiomis, bet ar tikrai tik gerąja prasme?
Cyber-flashing, dickpics, o lietuviškai?
Šiam reiškiniui lietuviško atitikmens mes vis dar neturime. O ko neturime, to, kaip žinia, nėra, na, paprasčiausiai „neegzistuoja“. Ir vėl pasipils komentarų lavina apie baisius iškrypimus, iš vyrų, suprantama. Žinoma, iš tų pačių, kurie ne tik kad niekada tokio dalyko nedarytų, bet ir apskritai nesupranta, apie ką čia kalba eina.