Meniški užsakovai jau pirmojo susitikimo su kūrybine komanda metu leido suprasti, kad savo nuomonės profesionalams nereikš.
„Jie pritarė nevaržomai kūrybinei laisvei bei leido suprasti, kad mumis, kaip savo srities profesionalais, pasitiki“, – prisimena dizaineris Arūnas Skrolis, interjerą kūręs drauge su kolegėmis – Justina Balvočiūte bei Jurgita Liubartaite.
Namo erdvės projektuotos, remiantis kontrasto principu – tam, kad būtų išlaikyta pusiausvyra ir sukurta skirtinga nuotaika kiekvienai erdvei. Kitaip tariant, interjeras savo išraiška atspindi užsakovų asmenybes bei yra maksimaliai pritaikytas patogiam jų gyvenimui.
Erdvinė-planinė struktūra padalinta į labai aiškiai atskirtas zonas, kurias jungia vienijantys elementai. Kiekvienos zonos paskirtis išreikšta medžiagiškumu bei spalvomis.
Interjerui „sušildyti“ naudojama daug natūralių audinių, natūralaus medžio, vyrauja šilti atspalviai. Svarbūs interjero akcentai – šešėliai ir saulė pro didelius langus. Funkcionalūs ir lakoniški sprendimai kontrastuoja su jaukiais ir šiltais elementais.
Taip pat skaitykite: „Prieš“ ir „po“: interjero dizainerės pertvarkytas 3 kambarių butas virto šviesia oaze
„Devyni architektai“ paklausti, su kokiais iššūkiais susidūrė įgyvendindami projektą, sako, jog kiekvienas naujas projektas yra didelis iššūkis. „Kad mintis virstų realybe, reikia ne tik kūrybiško potencialo, žinių, bet ir ilgo nuoseklaus darbo ne tik projektuojant, bet ir realizuojant“, – apibendrina A. Skrolis.
Taip pat skaitykite: Interjero sprendimai: 100 kv. metrų kotedžo stilių padiktavo du daiktai iš senojo būsto
Namo jaunai šeimai interjerą kūrę specialistai labiausiai didžiuojasi tuo, kad optimaliomis priemonėmis pavyko pasiekti maksimalų rezultatą. Anot kūrėjų, didžiausia padėka ir laimėjimas yra tada, kai po penkerių ar dešimties metų sutikti užsakovai dėkoja už jų erdvėms sukurtus sprendimus.