Ąžuolas socialiniuose tinkluose garsėja kuriamu išskirtiniu turiniu – vaizdo įrašuose dažnai kreipiasi į merginų auditoriją, skatindamas jas pasitikėti savimi. Ąžuolas pripažįsta, kad jo aktyvumas bei pozityvumas nėra tik dirbtinis veidas instagrame, taip jis elgiasi ir realiame gyvenime.
„Gyvenime esu lygiai toks kaip ir instagrame – šoku, straksiu ir atrodau taip pat. Žinoma, būna dienų, kai kažkas nemalonaus nutinka, atsiranda problemų, tačiau jas stengiuosi spręsti nusiteikęs pozityviai“, – sako Ą.Misiukevičius.
Ąžuolas įsitikinęs, kad moteris reikia gerbti ir nevengti jas pagirti. Jo manymu, Lietuvoje vyrai ne itin linkę moterims sakyti komplimentų, o štai Ispanijoje ar Italijoje tai yra įprasta. Toks Ą.Misiukevičiaus požiūris atsirado dar nuo vaikystės, kai jį stengėsi atsakingai auklėti tėvai.
„Prisimenu, kai būdavo Moters diena, pradinėse klasėse su mama nupirkdavome gėlių ir jas įteikdavau mokytojoms bei klasės mergaitėms. Galbūt tai lėmė tokį mano požiūrį į moteris“, – svarsto Ąžuolas.
Vaikino šūkis „Tik į priekį“ tapo užkrečiamas ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir ėmė garsiai skambėti gatvėse. Ąžuolas pasakoja, kad pasitaiko atvejų, kai gatvėse iš kitų išgirsta: „Tik į priekį, Ąžuolai!“. Nors jis visada nusiteikęs pozityviai, neslepia, jog kartais parodo ne tokį linksmą savo veidą, o iš sekėjų sulaukia ir liūdnų istorijų.
„Būna dienų, kai jautiesi blogai, bet tuomet visada žinai, kad tau reikia judėti į priekį. Smagu, jog galiu motyvuoti merginas – joms reikia suteikti pasitikėjimo ir tada jos gali daug pasiekti, – sako Ą.Misiukevičius. – Vis dėlto aš pats neseniai išgyvenau skyrybas, po kurių buvo labai skaudu. Tačiau parodžiau savo emocijas instagrame ir paaiškinau, kad gyvenimas nėra tik strykt pastrykt. Pats iš kai kurių merginų sulaukiu liūdnų skyrybų istorijų, jos pasakoja, kad patiria net smurtą.“
Ąžuolas neslepia, kad instagrame sulaukia ne tik teigiamo atgalinio ryšio, bet ir neigiamų komentarų. Tačiau jis tikina, jog šiandien jau moka į piktas replikas nekreipti dėmesio, o kartais į jas sureaguoja su humoru.
„Būtų kvaila, jei sakyčiau, kad anksčiau į neigiamus komentarus nereaguodavau. Tikrai buvo etapas, kai apimdavo pyktis, iš karto bandydavau kažką atrašyti. Reikia laiko, kol išmoksti nereaguoti“, – aiškina Ąžuolas.
Nuo pat gimimo Ą.Misiukevičius turi ir klausos sutrikimą, dėl kurio tenka nešioti specialų aparatą. Vis dėlto vaikinas jau yra susitaikęs, kad nieko pakeisti negali, ir net pripažįsta, jog tokia sveikatos problema turi savų privalumų. Pavyzdžiui, jei kažko nenori girdėti, visada gali aparatą išjungti.
Visą pokalbį su Ąžuolu žiūrėkite vaizdo įraše: