2016 07 06

Naujajame „Ji + 7 dienos“ numeryje – fotografavimo paslaptis atskleidžia profesionalai

Fotografavimas – vienas iš gražiausių ir populiariausių laisvalaikio užsiėmimų, kuris suteikia ne tik saviraiškos galimybių, bet ir palieka neišdildomų tokios veiklos rezultatų.
Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)
Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Turbūt nesutiksime žmogaus, kuris gyvenime nėra laikęs rankose fotoaparato. Ir nesvarbu, ar naudojama brangi profesionali, ar buitinė aparatūra, o gal net telefonas, fotografuojantis žmogus visada trokšta pagauti gerą kadrą.

O progų apstu ištisus metus: gimtadieniai, krikštynos, vestuvės, giminių suvažiavimai ar tiesiog draugų susitikimai, iškylos gamtoje, atostogos kurortuose ar pažintinės kelionės. Visi norime mums svarbius ir malonius įvykius tobulai įamžinti fotografijose. Yra pora gudrybių, kaip pagauti tinkamą kadrą, kad atsiminimai ilgam išliktų gyvi.

Plačiau apie fotografavimo paslaptis, kaip įamžinti tobulą peizažą ar padaryti asmenukę, skaitykite numerio temoje „Tobula nuotrauka“.

Naujajame, 27-ajame numeryje, kaip visada, jūsų laukia ir naujų virtualių pažinčių su įdomiais žmonėmis. Lietuvos kariuomenės atsargos seržantas majoras, žygių pėsčiomis pradininkas Lietuvoje Vidmantas Genys sako, kad puikus laisvalaikio leidimo būdas – žygiai pėsčiomis. Į organizuojamus Lietuvoje atvažiuoja vis daugiau užsieniečių. Jei aktualu daugiau sužinoti apie žygius pėsčiomis, vasarą norite išbandyti ką nors naujo, nepraleiskite interviu „Žygiai pėsčiomis – ir malonumas, ir nauda!“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)

Įsisiūbavus atostogų metui, kai daugiau keliaujame, ne pro šalį pasidomėti ir skirtingų skrydžių bendrovių saugumu. Tarptautinis interneto tinklapis www.airlineratings.com skelbia pavojingiausių oro linijų sąrašą. Jeigu smalsu sužinoti, kokios kompanijos jame dominuoja, atsiverskite straipsnį „Ekstremaliausi oro uostai“.

Praūžus egzaminų bumui daugelis abiturientų pradės naują – studijų – etapą. Vieni rinksis bendrabutį, kiti ieškos draugų ir kartu nuomosis butą ar namą. Kuo skiriasi gyvenimas bendrabutyje ir bute, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad gyvenimas po vienu stogu neapkarstų, patarimų rasite straipsnyje „Renkuosi kambario draugą“.

Ar sukatės darbų verpetuose, ar lepinatės užtarnautomis atostogomis – visada iškyla klausimas, kaip skubiai atnaujinti garderobą. Elektroninės parduotuvės lūžta nuo pasiūlymų, o mes patarsime, kaip nepasiklysti virtualiuose labirintuose. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Apsiperkame internetu“.

Atostogaujant siūlome išmėginti nieko nekainuojančią terapiją, kurią dovanoja gamta. Pristatome keturis būdus, kaip pagerinti sveikatą ir savijautą poilsiaujant. Kodėl naudinga vaikščioti basomis po akmenis, rasotą žolę ar apsikasti smėliu, sužinosite atsivertusi straipsnį „Gamtos terapija. Išbandykite“.

Turbūt pritarsite, kad pradėti vaikelį – vienas svarbiausių ir atsakingiausių sprendimų gyvenime. Norint, kad nėštumas būtų kuo sklandesnis, o kūdikis gimtų sveikas ir stiprus, būsimai mamai reikia pasirūpinti savo sveikata dar prieš pastojant.

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Priešlaikinio gimdymo ir nėščiųjų infekcijos sektoriaus vadovė prof. Meilė Minkauskienė džiaugiasi, kad būsimos mamos į gydytojus kreipiasi prieš pastodamos.

„Tuomet saugiai galima paruošti organizmą. Pirmiausia aptariame, kokiomis ligomis moteris sirgo, kokius medikamentus vartojo. Jei vaistus gerti būtina, ieškome kuo saugesnių ir besivystančiam vaisiui nekenkiančių alternatyvų. Aptariame ankstesnius nėštumus (jei jų būta), apsigimimų riziką, patariame, kaip gyventi sveikiau ir tinkamai paruošti kūną devynis mėnesius trunkančiam išbandymui“, – sako gydytoja.

Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Kaip pasiruošti nėštumui“.

Kasdien kruopščiai puoselėjame veido, rankų odą, bet, pasak grožio specialistų, dažnai pamirštame kaklą ir pasmakrę. O šiose vietose atsiradusias raukšles, kurios išduoda tikrąjį moters amžių, panaikinti gali tik plastinė operacija. Pasirūpinkite kaklo oda, kol ji nepradėjo vysti. Kokios veiksmingos naminės ir profesionalios grožio procedūros, sužinosite atsivertusi straipsnį „Apie kaklo odos priežiūrą“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)

Tyrimų centro „Pew“ duomenys patvirtina faktą – skirtumai tarp X, Y bei Z kartos – ne iš piršto laužti. Kas priimtina X kartos atstovui, gali visiškai netikti Y ar Z kartai. Siekiant išvengti nesusikalbėjimo darbe, į tam tikrus skirtumus atkreipti dėmesį būtina! Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Kurios kartos darbuotojai geresni?“.

Vasara – puikiausias metas meškerioti ir mėgautis šviežutėlaitėmis žuvelėmis. Jas galima ne tik kepti, bet ir pasigaminti įdomesnių patiekalų, pavyzdžiui, žalios žuvies karpačo. Jei mėgstate krevetes, paskanaukite keptų ant grotelių. Štai kiek viliojamų pasiūlymų jums parengėme šį kartą. Receptų ieškokite straipsnyje „Viskas iš žuvies“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (27 nr.)

Naujajame numeryje taip pat sužinosite, kaip atpažinti kokybišką jautieną (rubrika „Virtuvė/šeimininkės užrašai“) ir pasigaminti gaivių desertų (rubrika „Virtuvė/4 vasaros desertai“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų