2015 11 05

Naujajame „Ji“ numeryje – kaip rasti antrąją pusę

Kaip būtų nuostabu sutikti artimą sielą, kuri suprastų be žodžių, visada palaikytų, o meilė ir aistra jai neblėstų visą gyvenimą. Regis, tai panašiau į meilės romano siužetą nei tikrovę...
„Ji“ žurnalo viršelis, Nr.45
„Ji“ žurnalo viršelis, Nr.45 / Redakcijos archyvo nuotr.

O gal kiekvieno mūsų ideali antroji pusė iš tiesų egzistuoja, tereikia žinoti, kaip ją sutikti? Jei įdomu, nepraleiskite numerio temos „Ideali antroji pusė. Ar ji egzistuoja?“

Kaip visada, naujajame numeryje jūsų laukia įdomių pašnekovų. Štai menininkė Julija Ikamaitė rengia pavasario ir rudens lygiadienių šventes. Neries slėnyje šviečiantys raštai, upėje tekančios liepsnojančios skulptūros simbolizuoja per lygiadienį susitinkančią šviesą ir tamsą, o šventės stebėtojams primena apie net mieste veikiančius gamtos dėsnius. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Kai tamsiausia – ateina šviesa“.

Antroji pašnekovė – „Travel planet“ vadovė, knygos „Į Aziją su meile“  autorė Gabrielė Štaraitė. „Kai Lietuvoje vasara, daugelyje Azijos šalių karšta ir lyja, bet puikus metas keliauti į Indoneziją ar Mongoliją. Patariu planuoti kelionę kuo anksčiau, nes paskutinės minutės kainų į tolimus kraštus nebūna“, – sako kelionių organizatorė. Daugiau patarimų kaip ruoštis kelionei po egzotines šalis rasite interviu „Nugalėjo aistra keliauti“ .

Rubrikoje „Iš arčiau“ garsūs žmonės iš radijo eterio. Jie žadina mus namuose kartu su pirmuoju kavos puodeliu, kelia nuotaiką vykstant į darbą ir grįžtant namo. Jų nuotaikingas plepėjimas ir tiesioginiame eteryje krečiami pokštai skaidrina ilgus niūrus vakarus. Radijo laidų vedėjai neslepia: jų misija – pakelti nuotaiką. Daugiau skaitykite straipsnyje „Radijo eterio balsai“.

Tiems, kurie domisi žvaigždžių gyvenimu, siūlome pasmalsauti apie atlikėją Vilių Tarasovą. Ne per dažniausiai televizijos eteryje matomas dainininkas priėmė iššūkį dalyvauti projekte „Muzikinė kaukė“. Drauge su kitais atlikėjais čia stengiasi įkūnyti Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomas scenos žvaigždes. Kaip jam sekasi  tiek scenoje, tiek gyvenime, skaitykite straipsnyje „10 faktų apie Vilių Tarasovą“.

Rudenį dažniau kimba įvairios peršalimo ligos. Vaikui susirgus, kiekviena rūpestinga mama stengiasi gydyti atžalą kuo natūralesniais būdais. Dešimtsyk per dieną plauna nosytę jūros druskos vandeniu, girdo vaistažolių arbata. Kaip protingai slaugyti ligoniuką, kodėl negalima piktnaudžiauti net jūros druskos purškalais, pataria specialistai straipsnyje „Vaikas peršalo. Kaip gydyti“.

„Nevalgyk nieko, ko tavo močiutė nelaiko maistu“, – skelbia viena iš tarptautinės nevyriausybinės asociacijos „Slow Food“ idėjų. Internete ir žurnalų puslapiuose jau kurį laiką šmėžuoja sąvoka „slow food“ (liet. lėtasis maistas). Rodos, žodis „lėtas“ tapo tikru mados klyksmu ir be jo niekaip negalima išsiversti nei valgant, nei geriant, nei apskritai gyvenant. Ką iš tiesų ši sąvoka reiškia, sužinosite atsivertę straipsnį „Apie lėtojo maisto judėjimą“.

Nuo senų laikų žinota apie gydomąją natūralių mineralinių vandens šaltinių, purvo ir druskų vonių galią. Kai kurias galite išbandyti SPA, o kai kurias ir namuose. Kuo jos naudingos, atsakymą rasite straipsnyje „Apie gydomąsias vonias“.

Plaukai – viena svarbiausių žmogaus įvaizdžio detalių. Nuolat keisdamosi ir eksperimentuodamos juos nualiname. O taip norisi, kad sruogos būtų švelnios, paklusnios, žvilgėtų... Kaip įpūsti gyvybės pavargusiems, išsausėjusiems, suskilinėjusiems plaukams, skaitykite straipsnyje „Kuo gydyti plaukus?“

Šaltuoju metų laiku vieni kambariniai augalai ilsisi, kiti, priešingai, ima krauti žiedus. Vienus reikia gausiai tręšti ir laistyti, o kitiems visai nereikia drėgmės, treti lepūs skersvėjams... Kaip tinkamai pasirūpinti žaliaisiais augintiniais, pataria „Žalia stotelė“ produkto vadovė Gražina Anusevičienė (straipsnis „Kaip prižiūrėti kambarines gėles“).

Mėgstate kolekcionuoti daiktus? Gal jūsų artimoje aplinkoje yra toks žmogus? Psichologai sako, kad įvairiausių daiktų kolekcionavimas stebėtinai dažnai žmogui suteikia daug malonumo. Deja, kartais peržengta saiko riba puoselėtą pomėgį paverčia nesuvaldoma daiktų troškimo manija. Kur ta riba, sužinosite straipsnyje „Kodėl kolekcionuojame daiktus“.

Naujajame numeryje jūsų taip pat laukia virtuali kelionė po  Šv. Elenos salą, naudingų grožio ir sveikatos patarimų. Ir, žinoma, daugybė receptų.

Žiūrėdami į įprastai pietums ruošiamas vištų blauzdeles vaikai ar vyras rauko nosį? Pateikite jiems staigmeną – tegul mėgaujasi neragautais skoniais. Daugelis patiekalų tiks ir šventiniams pietums. Šįkart siūlome išsikepti ir šokoladinį sūrio pyragą bei palepinti šeimyną bei draugus patiekalais su žaliaisiais žirneliais.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo su „Ji“!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai