Pirštuose, pasirodo, gali slypėti netikėta magija ir energija. Panirę į dažus (moteris tapo medžio anglimi), jie sukuria vaizdingus ir tikslius kraštovaizdžius, akį traukiančius peizažus ar simetriškas abstrakcijas. Ir dar labiau netikėta tai, kad net smulkiausias detales menininkė išgauna pirštais, o ne plonyčiais teptukais. Žvelgiant į šiuos paveikslus, atsiduriama tarsi kitame pasaulyje...
Piešdama moteris paiso trijų taisyklių: piešiniai turi būti simetriški, abstraktūs ir nupiešti iš anglies turinčių medžiagų.
J. A. Braun sako, kad kiekvienam darbui pasirenka tam tikrus parametrus, kuriuose nori eksperimentuoti, apgalvoja piešinio detalių skirtumus ir panašumus, tačiau palieka nemažai vietos ir fantazijai. „Tai filosofinis, psichologinis ir netgi mokslinis darbas. Menas visuomet yra su manimi, patinka man tai ar ne. Ir neša mus į priekį dabar ir visados“, – atviravo Judith.
judithannbraun.com nuotr. / Judith menas |
Kiekvienas jos darbas piešiamas nuo dviejų iki penkių dienų, tačiau kur kas ilgiau užtrunka planavimas, kaip tai padaryti. Todėl savo darbą menininkė lygina su šokėjais arba muzikantais, kurie savąją kūrybą užrakina fizinėje atmintyje. „Vėliau, kai jau atvykstu į galeriją ir einu tapyti ant sienos, darau tai absoliučiai pasitikėdama, užtikrinta savimi ir būdama absoliučiai rami“, – prisipažino niujorkietė.
Paklausta, kaip jos nuomone pasaulį veikia tokia profesija ir meno išraiška, Judith atsakė, kad „Menas – tai nuostabi ir nepakartojama žmonių gyvenimo dalis, suteikianti kūrybinį impulsą, paliečianti gilesnius sielos klodus ir, žinoma, teikianti neribotą malonumą. Atimkite ir Žemės meną, ir mes teturėsime nuobodų bei pilką pasaulio paveikslą“, – teigė J. A. Braun.
Daugiau šios menininkės darbų galite pamatyti čia.