Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Į vestuves pakviestas draugas sulaukė akibrokšto: vietoj šventės – „Zoom“ įrašas po savaitės

Nedideles vestuves pasirinkę nuotaka ir jaunikis sugalvojo unikalų sprendimą, kaip į šventę įtraukti didesnį artimųjų ratą. Jie suskirstė vestuvių svečius į A ir B sąrašus. Pirmieji vestuvėse dalyvautų gyvai, antrieji ceremonijos įrašą per „Zoom“ platformą gautų po savaitės. Visgi toks taupus sprendimas vienam poros draugui pasirodė labai nekorektiškas, rašo People.com.
Tostai
Tostai / 123RF.com nuotr.

Jaunavedžių bičiulis neseniai nemalonia situacija pasidalijo „Reddit“ platformoje. Jis paaiškino, jog iš pradžių į vestuves išvis nebuvo pakviestas. Tiesa, į galvą jis to neėmė, mat žinojo, kad didelės ceremonijos pora neplanavo.

Visgi vėliau draugas į vestuves pakvietimą gavo. Tiesa, ne jose dalyvauti gyvai, o, kaip didesnės grupės dalis, stebėti jas per „Zoom“ platformą. Tik įdomu tai, jog transliacija nebūtų tiesioginė. Vietoj to, nuotaka ir jaunikis planavo pasidalyti savo ceremonijos įrašu ir kartu su grupe jį peržiūrėti po savaitės.

Draugas paaiškino pasijutęs, tarsi jaunavedžiai savo svečius būtų suskirstę į A ir B svarbos.

„Mano galva, tai taip neskanu. Kas nori dalyvauti „Zoom“ susitikime ir stebėti ceremoniją, kuri jau įvyko, su likusiais B grupės nariais ir net nesudalyvauti vakarėlyje?“ – piktinosi jis.

123RF.com nuotr./Bendravimas per „Zoom“
123RF.com nuotr./Bendravimas per „Zoom“

Įrašo komentarų skiltyje daugelis vartotojų sutiko su poros draugo nuomone, jog pasiūlymas vestuves netiesiogiai stebėti per „Zoom“ buvo atstumiantis pasirinkimas.

„Tiesioginės transliacijos pasiūlymas visiems, kurie negali atvykti, yra gražus gestas. O tai, ką jie padarė, yra kvailystė“, – rašė vienas „Reddit“ vartotojas.

„Ar dabar taip įprasta? Juk tai beprotiška. Tai prilygsta situacijai, kuomet draugai išvyksta atostogauti ir grįžę verčia jus pažvelgti šimtus jų nuotraukų“, – dėstė kitas žmogus.

Dar vienas komentatorius teigė, kad nuotaka ir jaunikis, dalies draugų nepakviesdami šventėje sudalyvauti gyvai, galėjo turėti slaptų motyvų.

„Jie nori iš tavęs dovanų. Štai kas tai – dovanų grobstymas“, – rašė jis.

123RF.com nuotr./Pinigai
123RF.com nuotr./Pinigai

„Ar jie tikisi, kad į šį susitikimą atnešite dovanų?“ – klausė kitas vartotojas.

Tuo tarpu vienas žmogus pasidalijo istorija apie tai, kaip pats prieš 10 metų per vestuves buvo patekęs į „B svečių sąrašą“. Jis prisiminė, kaip po vestuvių ceremonijos jį sustabdė prie durų į pobūvių salę, kurioje vyko priėmimas.

„[Darbuotojas] paprašė „priėmimo kortelės“. Aš klausiau: „Ką?“ Ir jis pasakė: „Priėmimas skirtas tik svečiams, kurie gavo priėmimo kortelę“. Tačiau jis pasakė, kad paimtų bet kokias dovanas ir padėtų jas ant dovanų stalo“, – aiškino komentatorius.

„Taigi iš esmės tik pusė svečių buvo pakviesti į priėmimą. Tačiau jie vis tiek norėjo dovanų iš tos pusės, kuri nebuvo pakviesta“, – tvirtino jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos