Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Daugiau pozų – didesnis malonumas?

Kai kurie žmonės visą laiką mylisi kone viena poza ir yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu, kiti išbando visas „Kamasutros“ siūlomas ir vis tiek nepasisotina.
Pora
Pora / Fotolia nuotr.

Specialioje literatūroje aprašoma apie 500 meilės pozų, o, statistikos duomenimis, paprastai mylimasi 3–4. Seksologai nesiūlo išbandyti visų galimų pozų, tačiau sako, kad įvairovė praturtina intymiuosius santykius. Kodėl dažniausios tik kelios pozos? Vyrai ir moterys anatomiškai skiriasi. Tiek vyras, tiek moteris stengiasi rasti lovoje sau patogiausią būdą mylėtis. Akivaizdu, kad abiem vienodai tinkančių pozų maža.

Rytų žiniuoniai tvirtina: moteriai intuityviai maloniau mylėtis ta poza, kuri jai padeda lengviau pastoti. Dėl šios priežasties anksčiau mylėtis būdavo rekomenduojama pačiomis įvairiausiomis pozomis, kad pavyktų atrasti pačią palankiausią. Tiesa tokia, kad šiais laikais dėl šio tikslo mylisi gal tik dešimtoji dalis visų, kurie mėgaujasi lytiniu gyvenimu. Tačiau tai nereiškia, kad reikėtų apsiriboti „misionieriaus“ poza.

Dar vienas stimulas išbandyti kuo daugiau įvairių mylėjimosi būdų – gamtos pašnibždėtas. Visi gamtos kūriniai, išskyrus žmogų, tik tenkina instinktus ir daro tai vieninteliu būdu. Mokslininkų nuomonės čia nesutampa. Vieni jų sako, kad galimybė mylėtis skirtingomis pozomis tik patvirtina tą faktą, kad žmogus užima išskirtinę vietą evoliucijoje. Kiti teigia kaip tik priešingai – neva žmonės tiesiog nevisiškai susiformavo kaip biologinės būtybės. Vadinasi, mums dar yra kur tobulėti ieškant seksualinės harmonijos ir galime tai daryti mėgaudamiesi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos