Pateikiame žmonų, kurių stažas santuokoje nemenkas, priekabių TOP 20. Na, gal ne viskas pasakoma, tačiau vis tiek kartais tokios mintys šmėkšteli galvoje. Gal šiek tiek ir sutirštinome, bet...
1. Pinigai, pinigai ir dar kartą pinigai („Kąąą!!! Tu TIEK išleidai šitai apgailėtinai meškerei?“).
2. Jis nesitvarko. Niekada („Tu ir vėl palikai nešvarų puodelį ant stalo!“).
3. Jis neina į tėvų susirinkimus („Ar dar atsimeni, kokioje klasėje tavo vaikas?!“).
4. Mūsų santuokoje – 3 žmonės: aš, jis ir jo mama („Bėk, mažuti, pasiguosk savo mamytei!“).
5. Kodėl aš viską turiu daryti viena? („Bent šunį nors kartą išvestum. Ar tu jo bijai?“)
6. Jis daugiau nenori vaikų („Tai ką man dabar – į kaimyną kreiptis?!“).
7. Mes - seksualiai nesuderinami. („Ir vėl?! Neliesk manęs, aš noriu miego!“).
8. Mes retai pabūname dviese („Tu amžinai darbe ir darbe. Bent jau šiandien gali grįžti kaip kiti normalūs vyrai?!“).
9. Jis retai man padeda („Tik nesakyk, kad pamiršai, jog šiukšlių maišus sukrovei prie lauko durų ir neišnešei!“).
10. Neturiu jokios asmeninės erdvės („Man reikia kursų, jogos, draugių ir šopinimosi!“).
11. Jis niekada nereiškia jokių emocijų. Bejausmis tipas („Ko vėl spoksai į televizorių? Girdėjai, ką tau papasakojau, ar ne?“).
12. Jis taip knarkia, kad negaliu užmigti („Ei, kelkis!!! Kiek kartų tau sakiau: neknark! Kodėl neklausai?“).
13. Visas mūsų gyvenimas surikiuotas pagal krepšinio varžybų tvarkaraštį („Neisi į mano mamos gimtadienį? Na, aišku – ponui varžybos arenoje svarbiau. Be tavęs juk neįvyks“).
14. Jam nusispjaut į mano karjerą („Tau, aišku, geriau, kad aš namie kotletus kepčiau bei tavo kojines iš pakampių surinkinėčiau, ar ne? Bet aš ne kokia tau Katrė iš ano amžiaus!“).
15. Jis amžinai kur nors išlekia su draugais („Gali nesakyti, kad eini futbolą žaisti. Vėl grįši prisisriaubęs“).
16. Jis Facebooke „draugauja“ su savo buvusiosiomis. Tai normalu? („Mačiau mačiau, su kuo susirašinėji. Viskas nuo to ir prasideda, manai, nežinau?!“).
17. Su juo būnant vis mažiau apima romantiška nuotaika („Tu nešnekėk man apie batoną ir kumpį. Galim kada nors į kiną kaip normalūs žmonės nueiti, ar ne?“).
18. Jaučiuosi vieniša motina, nes jo niekada nėra namie („Tavo kūdikis tėčiu jau laiko savo senelį. Tuoj pradės manyti, kad tu mūsų kaimynas!“).
19. Mes nebesimylime, nes jis nuolat pavargęs („Tai aišku, kad kokią mergą turi! Ir nežiūrėk čia man savo suktomis nusikaltusiomis akimis! Ir nesiteisink!“).
20. Jis niekada nenuleidžia tualeto dangčio („Argi taip sunku atsiminti!“).
O kur priekaištai apie tai, kad nepadeda buityje, neatidaro durų, nepadeda apsivilkti palto... Et, moterys, santykius labiausiai ir žlugdo ne kas kita, o priekaištai, tas nesulaikytas mūsų liežuvis. Ėdamas vyras jaučiasi vis menkesnis ir niekam tikęs (bent jums - tai tikrai, nes kam tekėjote už tokio netobulo, kuriam nuolat pilate pamazgų kibirą ant galvos?). Vyras vieną dieną tikrai gali įsižiūrėti į kokią stirną, kuri jame pamatys TIKRĄ vyrą ir apipils ne pamazgomis, o pagyromis.
Pagalvokite: gal P (priekaištus) verčiau pakeisti kita P (pagyrimu)? O jeigu taip niežti liežuvį priekaištauti, pagalvokite, ar jums pačiai būtų malonu girdėti tai, ką ketinate pasakyti vyrui. Pamėginkite keisti savo elgesį ir stebėkite rezultatus...