6.00 – 9.00: geismo banga. Auštant ir vyrų, ir moterų organizme staiga padaugėja hormonų, todėl visos juslės labai jautrios dirgikliams. Tikriausiai pastebėjote, kad rytais vyrui beveik visada įvyksta erekcija? Nors tai neturi nieko bendro su aistra, tačiau kodėl gi ja nepasinaudoti? Seksas ankstyvą rytą - puiki mankšta. Dargi geros nuotaikos dozė
9.00 – 12.00: jausmų pikas. Priešpietė taip pat yra nuostabus metas mylėtis, nes organizmas išgyvena pakilimą – daugėja adrenalino, gerai veikia protas, ritmiškai plaka širdis. Yra tik vienas trūkumas – priešpietinio sekso beveik neįmanoma suplanuoti ir mėgautis juo dažnai.
12.00 – 15.00: geriau galvoti nei mylėtis. Popiet sumažėja kraujo spaudimas, hormonų kiekis ir noras mylėtis. Šiuo laiku geriau mąstyti ir valgyti. Jei pora susitiks lovoje, greičiausiai nei jis, nei ji nerodys didelės iniciatyvos.
15.00 – 18.00: skanūs pavakariai. Baigiantis popietei vėl pradedame jausti energijos antplūdį. Taip yra todėl, kad organizmas išgyvena antrąją pajėgumo viršūnę, kūnas vėl tampa jautrus dirgikliams. Vėlyvos popietės intymumas – tai neskubaus ir jausmingo suartėjimo metas. Bent jau teoriškai.
18.00 – 21.00: laikas sau. Šeimyninį gyvenimą gyvenančios poros šiuo laiku apie miegamąjį negalvoja: ji pradingsta virtuvėje, o jis kur nors nulenda su laikraščiu ar prie televizoriaus. Tai laikas, skirtas namų ruošai, sau ar bendrauti su kitais žmonėmis. Tačiau jei su mylimuoju sumanysite mylėtis būtent šiomis valandomis, greičiausiai patirsite nuostabių akimirkų – mat organizmas po dienos darbų dar gana gyvybingas.
21.00 – 24.00: švelnumas. Kai už namų durų lieka darbo dienos įtampa, kai švariai nusiprausiate ir atsigulate į minkštą lovą, prabunda noras mylėtis. Švelniai ir ramiai. Mylimieji jaučiasi saugūs ir atsipalaidavę po dienos rūpesčių. Vakariniai santykiai paprastai teikia malonių, bet ne itin audringų įspūdžių. Nors šiomis valandomis mylisi daugiausia porų (apie 64%), vis dėlto seksui tai kur kas mažiau palankesnis laikas nei, pavyzdžiui, rytmetis.
Taip pat skaitykite:
Seksualiniai tipai. Kuriam priklausote?
Psichologas Andrius Kaluginas: „Nebijokite kalbėtis apie intymius dalykus“