Laimei, daug daugiau negu žodžiai, gali pasakyti žmogaus kūno kalba. Nuo seno žinoma, kad kontroliuoti žodžius lengviau nei sekti savo gestus ir kūno judesius. Tad jeigu norite žinoti, patinkate jam ar ne, sekite ne tik tai, ką jis kalba, bet ir nesąmoningai jo kūno siunčiamus ženklus.
Ženklas „galbūt“
Jeigu per susitikimą, kai jūs kalbate, jis pradeda liesti savo apykaklę, kaklaraištį, kaklą arba plaukus, o kojų pirštai atsukti į jus, tai ženklas, kad jis jumis domisi. Tiesa, toks susidomėjimas gali ir neturėti seksualinės potekstės. Tikėtina, kad jį domina tik tai, apie ką jūs kalbate.
Ženklas „aš nemeluoju“
Jeigu pokalbio metu vyras neslepia delnų, o atvirkščiai, demonstruoja juos ir kelia aukštyn, būkite tikra – jis kalba nuoširdžiai.
Ženklas „noriu būti arčiau“
Atstumas, kokiu žmogus yra pasirengęs prisileisti kitą žmogų, skiriasi priklausomai nuo kultūros ir vietos, kurioje jis užaugo. Pastebėta, kad miesto gyventojų bendravimo atstumai mažesni negu, pavyzdžiui, kaimo gyventojų.
Klasikinis „visuomenės“ bendravimo atstumas yra 3,5 m ir daugiau, dalykinis – 1,5–3,5 m, draugiškas – 0,75–1,5 m. Pats mažiausias atstumas – intymus. Jeigu pašnekovas stengiasi prie jūsų priartėti kuo arčiau, tai reiškia, kad jis nori būti arčiau ne tik tiesiogine šių žodžių prasme.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kokio amžiaus sulaukę mėgaujamės kokybiškiausiu intymiu gyvenimu?
Ženklas „norėčiau apkabinti“
Jeigu vyras, bendraudamas su jumis, išskėtė rankas, pavyzdžiui, remdamasis į kėdės atlošą ar laiptų turėklus, žinokite, tai reiškia, kad jis norėtų jus apkabinti.
Ženklas „tu man patinki, esi simpatiška“
Vyro prisilietimai gali papasakoti labai daug. Jeigu paspaudžiant ranką jo delnas „žiūri“ į viršų – jis pasiruošęs jums paklūsti. Jeigu jis abiem delnais apglėbia jūsų delną – išreiškia nuoširdumą ir draugiškumą. O jeigu vyras prisiliečia prie jūsų rankos ar alkūnės – tai akivaizdžiausias simpatijos ženklas.
Ženklas „noriu tau patikti“
Vyras, pamatęs moterį, kuri jam patinka, pradeda gražintis. Jeigu jis, pamatęs jus, ima tvarkytis „nuo galvos iki kojų“: pasišukuoja, nupurto dulkes nuo pečių, įtraukia pilvą, išsitiesia, pasitaiso rankoves ir pan. – tai akivaizdus ženklas, kad jis nori jums patikti ir pelnyti jūsų simpatiją.
Ženklas „trokštu tavęs“
Rankos ant klubų, kai vyras stovi, ištiestos kojos, kai jis sėdi, nykščiai, užkišti už diržo – visi šie kūno ženklai skirti tam, kad jis pademonstruotų moteriai savo seksualinį patrauklumą.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?
Ženklai „man nieko nereikia“
- „Netikiu“. Jeigu vyro smilius liečia nosį, o likę pirštai pridengia burną – jis jumis netiki ir nesiruošia jums atsiverti.
- „Noriu pabėgti“. Jeigu šalia ženklo „netikiu“ vyras tampo ausį arba trina kokias nors kitas veido dalis, tai rodo, kad jį vargina pokalbis, jis nori kuo greičiau jį užbaigti ir dingti.
- „Tu manęs nedomini“. Jeigu jis laikosi didelio atstumo, kalbėdamas linksta į priešingą nuo jūsų pusę arba nusisuka – jūs jam visiškai neįdomi.
Ką sako vyro žvilgsnis?
• Žvilgsnis aukštyn ir į dešinę – įsivaizduoja, prisimena kažką, ką matė anksčiau.
• Žvilgsnis aukštyn ir į kairę – fantazuoja arba meluoja.
• Žvilgsnis horizontaliai į kairę – prisimena kažką, ką jau girdėjo.
• Žvilgsnis horizontaliai į dešinę – galvoja, kaip sumeluoti.
• Žvilgsnis žemyn į dešinę – patiria jausmus, emocijas, dėl kažko jaudinasi.
• Žvilgsnis žemyn į kairę – vyksta vidinis dialogas.
• Ilgas žvilgsnis į jūsų pusę – rodo jo ketinimų nuoširdumą.
• Išsiplėtę vyzdžiai – akivaizdus aistros, susidomėjimo ženklas (su ta sąlyga, jeigu nesate blogai apšviestoje patalpoje).
• „Klajojantis“ žvilgsnis, ranka paremta galva – jam nuobodu.
• Žvilgsnis nukreiptas į jūsų kaktos centrą arba tarpuakį – dalykinis žvilgsnis.
• Dažni vyro akių judesiai trajektorija „akys–burna“ – draugiškas žvilgsnis.
• Slenkantis žvilgsnis nuo akių ir žemiau per visą kūną, o po to atgal – intymus, didelio susidomėjimo žvilgsnis.