Tačiau dažnai jų vyrai vis tiek be reikalo nerimauja, ar nepakenks moteriai ir kūdikiui. Pagrindinė taisyklė – tinka viskas, kas nekelia skausmo ir diskomforto. Pasirinkite tokią meilės poziciją, kuri būtų patogiausia augančiam pilvukui.
Moteris viršuje. Ji pati gali kontroliuoti situaciją, o be to, yra dar vienas privalumas – nėštumo metu krūtys būna jautresnės, o tokioje pozoje partneriui patogu jas glamonėti.
Misionieriaus. Klasikinis variantas ne visai patogus, todėl galima jį šiek tiek modifikuoti: moteris guli ant nugaros, kojos – pražergtos plačiai ir sulenktos per kelius arba užmestos partneriui ant kaklo (šią pozą rinkitės, atsižvelgdamos į nėštumo mėnesį ir patogumą). Galima po klubais pasidėti pagalvėlę. Vyras, saugodamas moterį ir kūdikį, neprisispaudžia prie moters, o klūpi ir reguliuoja ritmo intensyvumą.
Ant šono. Patogiasia - „šaukštais“ (kai vyras moterį apglėbęs iš nugaros). Šį poza ypač gera, kai nėštumas jau trečiajame trimestre: taip nespaudžiamas jau tikrai nemažas pilvas. Be to, tai ypač tinkama poza būsimai mamai, nes nereikalauja iš jos didelių pastangų.
Moteris klūpi keturiomis, partneris – už nugaros. Aišku, jei jis bus atsargus, nes tokioje pozicijoje įsiskverbiama giliausiai. Jei moteris jaučia nors mažiausią diskomfortą, geriau rinktis kitą pozą.
Sėdint. Partneris sėdi patogiame krėsle arba ant lovos krašto, partnerė – viršuje, apsivijusi jo liemenį kojomis.
Taigi, eksperimentuokite ir džiaukitės vienas kitu! Jei gydytojai leidžia, mylėtis nedraudžiama net iki paskutiniųjų nėštumo dienų – taip ir gimdymas bus lengvesnis, ir savijauta geresnė.