„Vieni drąsiai tai daro, kiti gėdijasi būtent dėl įskiepytų nusistovėjusių neigiamų kliedesių apie seksą“, – kalba Milda.
Paklausėme pašnekovės, kaip ji nusprendė savo gyvenimo veiklą susieti su intymumu, kas paskatino ją dalintis žiniomis apie seksą ir apskritai – su kokiais mitais, stereotipais ir klaidomis susiduriama intymiame gyvenime bei kas gali jį pagerinti.
„Turiu tarptautinę sekso koučingo kvalifikaciją, esu sertifikuota sekso ir intymumo mentorė. Seksologija domėtis pradėjau dėl asmeninių priežasčių, turbūt labiausiai dėl iškraipytų visuomenės normų. Save taip pat buvau priskyrusi prie „kažkas su manimi negerai“ moterų būrio.
Iš pradžių mokiausi tik dėl savęs, vėliau ir dėl kitų. Instagramo profilį atvirai_apie_tai sukūriau paskatinta savo dėstytojos. Ilgai dvejojau, ar reikia dalintis savo žiniomis, buvo sunku išeiti iš komforto zonos, bijojau pasmerkimo… Bet, kai gaunu daugybę palaikančių žinučių su rezultatais, mano motyvacija pakyla ir suprantu, kad aš esu teisingame kelyje“, – apie savo pasirinkimą pasakoja Milda ir priduria, kad šiuo metu su partnere Renata kuria edukacijos ir malonumo platformą, kurioje bus daug informacijos, kaip pagerinti lytinį gyvenimą ir, pasinaudojus visomis kūno galimybėmis, sustiprinti malonumą.
– Susidomėjimas jūsų turiniu išduoda, kad seksas negrimzta užmarštin, kaip kad daugelis mano, bet kodėl vis dar bijome apie tai kalbėti atvirai? Ar mes, lietuviai, esame kuklūs šioje srityje? Ką jūs pastebite?