Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Seserų dvynių virsmas vaikinais: žmonės tebelaiko mus moterimis, o tai labai skaudina

Seserys dvynės tapo broliais dvyniais – vienu metu pasidarė lyties keitimo operacijas.
Jackas ir Jace'as
Jackas ir Jace'as / „Twitter“ nuotr.

Kaip skelbia portalas independent.co.uk, 23-ejų Jackas ir Jace'as Grafe'ai gimė kaip seserys Jaclyn ir Jennifer 1995-ųjų birželį. Jos augo konservatyvioje krikščionių šeimoje Baltimorėje, Merilando valstijoje (JAV). Vis dėlto niekuomet savo kūne nė viena nesijautė patogiai.

Vaikystėje verkdavo prieš miegą ir maldaudavo, kad nubudusios būtų berniukai – tuomet jos dar nesuprato esančios translyčiai.

Vis dėlto sulaukusios pilnametystės ir persikėlusios į Monroe, Džordžijos valstiją, nusprendė kartu pasidaryti lyties keitimo operacijas.

Nuo tada, kai pradėjo procesą ir ėmė gerti hormonus 2017-aisiais balandį, Jackas ir Jace'as pasidarė krūtinės operacijas.

Jie abu, dirbantys teisėsaugos srityje, pasidalijo savo istorija, kad įkvėptų kitus.

„Vaikystėje aš verkdavau ir melsdavau Dievo, kad atsibusčiau berniuko kūne, net nesuprasdamas, kur šuo pakastas, – sako Jackas. – Dabar esu laimingiausias, būdamas savimi, toks, koks buvau visą gyvenimą. Tas nepatogumo jausmas, kurį jautėme anksčiau, visiškai išnyko“, – prisipažino jis.

Vaikystėje aš verkdavau ir melsdavau Dievo, kad atsibusčiau berniuko kūne, net nesuprasdamas, kur šuo pakastas, – sako Jackas.

„Apie lyties keitimo operaciją pasakėme savo šeimai – mamai, tėčiui, vyresnėlei sesei“, – pasakojo jis.

„Mūsų tėvai niekuomet anksčiau nieko panašaus nematė. Jie niekada nesusidūrė su homoseksualiais ar translyčiais žmonėmis, mano tėvas pastorius“, – tęsė jis.

Jackas prisipažino, kad jam teko susidurti su tam tikrais sunkumais darbe – tai buvo patyčios: „Darbe kai kurie mane vadindavo tiesiog šūdu, neva nežinodami kurią giminę vartoti (angliškai – shit – she, he, it). Dažniausiai jie paprasčiausiai to nesuprato“, – teigė jis.

„Žmonės tebelaiko mus moterimis. Tačiau išgirsti, kad į mus kreipiamasi kaip į moteris – smūgis į paširdžius. Tai labai žeidžia, tačiau priimu tai“, – prisipažįsta jis ir priduria, kad kai kuriems žmonės tai tiesiog sunku „nuryti“.

Žmonės tebelaiko mus moterimis. Tai labai žeidžia, tačiau priimu tai“, – prisipažįsta jis.

23-ejų vyras troško būti gimęs vyru.

„Žmonės sako: „Niekada negalėsi pakeisti savo chromosomų, gali pakeisti tik išorę.“ Vis dar būna akimirkų, kai palūžtu“, – atvirauja jis.

Anot Jacko brolio dvynio Jace'o, tai, kad jie dvyniai palengvino procesą.

„Sakau sąžiningai, tai, kad turiu dvynį, padėjo“, – prisipažino jis. Vaikino teigimu, jei dabar jam būtų 15–16 metų, tikrai nepatikėtų, kad kada nors bus pasikeitęs lytį.

„Tai buvo svajonė. Aš visuomet troškau, kad tai įvyktų, tačiau nepakako drąsos. Būti dvyniais reiškia nesijausti vienišam. Kažkas išgyvena tą patį, ką ir tu, ir tai suteikia stiprybės“, – kalbėjo jis.

Vaikystėje dvyniai dažnai rengdavosi berniukiškais drabužiais, jautė potraukį bendraklasėms. Tačiau griežtas auklėjimas ir religinė mokykla atbaidė nuo noro išreikšti savo jausmus.

Dabar abu broliai turi mylimąsias – klausimo apie meilę, tiesa, jie iš pradžių vengė.

„Sunku buvo pripažinti net vienas kitam, kad mums patinka merginos, tačiau, kai papasakojau Jace'ui ir paklausiau, ar jis jaučiasi kitaip, nei aš, jis atsakė, kad visai ne“, – teigė Jackas. Tuomet jis pasijuto nebe vienas.

„Tai gąsdino. Aš ne juokais buvau persigandęs“, – prisipažino jis. Jace'as pasakojo, kad kovodamas su savo jausmais, bandė susitikinėti su vyrais, esą norėdamas patikrinti, ar jausmai pasikeis. Vis dėlto niekas nepasikeitė.

Nors dvynių lyties keitimo operacijos retos, naujausi tyrimai rodo, kad identiški dvyniai linkę į lyties disforiją.

Nuo rugpjūčio mėnesio dvyniai teisiškai pripažinti vyrais po to, kai jiems buvo atliktos krūtinės operacijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų