Lietuvoje ir užsienyje „Mybės“ programėle naudojasi 30 tūkstančių šeimų. Nors daugiausia tėvų šį unikalų įrankį pasitelkia norėdami greitai užmigdyti vaikus, programėlė pritaikyta ir paaugliams: ramybės praktikos moko vaikus suprasti savo emocijas, susikaupti, reaguoti į stiprius jausmus, liūdesį, stresą.
Prie „Mybės“ atsiradimo prisidėjo gausi profesionalų komanda. Muzikos terapeutai kūrė raminančias gamtos garsų ir melodijų kompozicijas. Miego istorijos padeda vaikams užmigti per kelias minutes, o pasakos lavina vaizduotę ir kalbą.
„Ramybė šeimoje priklauso nuo vaikų emocinės būklės. O nuo to – ir jų pačių sveikata, akademiniai gebėjimai, įsitraukimas į įvairias veiklas, – įsitikinusi Amsterdame docente dirbanti dr. E.Karmazienė. – Išanalizavau galybę mokslinių straipsnių ir tyrimų apie dėmesingumo praktikas vaikams, kurias ketinau pritaikyti savo atžaloms, kol galiausiai sumaniau būdą, kaip tuo pasidalyti su visais. Taip gimė „Mybė“. Vaikams labai patinka įgarsintos lietuviškos eiliuotos pasakos, jų klausydami jie bando jas atkartoti, šitaip lavindami ir kalbos įgūdžius. Daugiausia gerų atsiliepimų gaunu iš problemų su vaikų miegu turėjusių tėvų. Pusantros valandos migdymas staiga virto saldžiu miegu vos per kelias ar keliolika minučių.“
Kurdami „Mybės“ programėlę autoriai stengėsi, kad kiekvienas vaikas atrastų jam labiausiai patinkantį balsą. Įrašus įgarsino komunikacijos specialistė ir atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė, televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, aktorius Rimantas Bagdzevičius, dainininkė Migloko ir kiti.