P.Kocharekar pati yra išgyvenusi nerimo sindromą. Kai ji apie patiriamas emocijas pradėjo kalbėtis su draugais, kai išdrįso atsiverti, suprato, kad daug iš jų taip pat yra jautęsi panašiai. Taigi Pranita pradėjo kaupti tas patirtis ir sukūrė projektą „Acknowledge Anxiety“ (tai reikštų „pažink, pripažink nerimą“). Jos teigimu, tik sukaupti ir užrašyti faktus būtų nepakakę siekiant plačiai paskleisti idėją, todėl ji visa tai nupiešė. Tai ne nerimo sindromo simptomai, o emocijos, kurias patiria per daug nerimaujantys žmonės.
Moteris norėjo pasakyti, kad jūs nesate vieni, nerimas, bent jau nedideliais kiekiais, slypi kiekvieno mūsų viduje. Jeigu jūs dar tik pradedate patirti nerimą, tai įveikti galima įprastomis kvėpavimo technikomis. O pirmas žingsnis sveikimo link – pripažinti, kad per daug nerimaujate.
Nors vieniems šios iliustracijos atrodys komiškos ir nerealistiškos, kiti jose atpažins save. Smarkiai išsigąsti dėl to nereikėtų – juk ir taip gyvenime daug įtampos. Tačiau jei tai sukels jums neigiamų emocijų, paskatins liūdesį, baimę, tiesiog kreipkitės į specialistą. Gydymas gali būti įvairus, tačiau dažniausiai būna kompleksinis: psichoterapija, darbas su savimi, kartais ir nerimą slopinančių vaistų vartojimas.
Tik jūs galite pasirinkti, kaip spręsti šią problemą, tačiau kentėti to vieniems nereikėtų. Jeigu jaudinatės dėl visko ir kartu dėl nieko, tai gali paskatinti rimtų psichinių sutrikimų, o to pasekmė – ir fiziniai negalavimai.
Šiomis iliustracijomis autorė klausia: ar tai jūs? Ir ar gebate į tai pažvelgti su šypsena?
Kai susergate, klausiate dr. Interneto gydymo.
Nesąmoningai jaudinatės, kad nėra dėl ko jaudintis.
Turite neracionalių baimių.
Vaizdo žaidimai įjungia visus jūsų streso mygtukus.
Negalite skaityti laikraščių, nes...
Meditacija jums yra kažkas tokio...
Jūs visada paranojiški ir pernelyg atsargūs.
Jūs labai neapsisprendę.
Jeigu bosas pasikviečia į kabinetą... kelias iki jo labai, labai ilgas...
Jei naktį išgirstate krebždesį, jūs sukuriate scenarijų, kad būsite nudurti.
Jums nepaskambina laiku ir jūs nervinatės.
Ar užrakinote namų duris?
Jūs ieškote telefono prieš sėsdami į automobilį, automobilyje ir dar išlipę iš jo – dukart.
Jūs per daug apie viską galvojate.