6 amžinai nelaimingų žmonių įpročiai: kaip išlipti iš nesėkmių rato

Gyvenimo būdo trenerė ir rašytoja Tamara Star tikina, kad nelaimingi žmonės beveik visuomet pasižymi 6 savybėmis ar įpročiais, dėl kurių jie dažnai ir būna nuleidę nosį. Anot jos, tai tarsi uždaras ratas, tačiau kiekvienas žmogus kontroliuodamas save gali šių įpročių atsisakyti ir tapti pastebimai laimingesnis.
Emocijos
Emocijos / „Shuterstock“ nuotr.

Taigi, jei norite kiekvieną dieną sutikti būdami kiek laimingesni, pasistenkite atsisakyti šių tinklalapyje huffingtonpost.com T. Star išvardintų įpročių.

Nusistatymas, kad gyvenimas yra sunkus

Laimingi žmonės žino, kad gyvenimas kartais gali būti sunkus, tačiau jie nepraranda pozityvaus požiūrio, o būtent jis ir padaro juos laimingesniais. Prisiimtas aukos vaidmuo, savo kaltės nepripažinimas, anot T. Star, nelaimingiems žmonėms tikrai nepadės keisti savo gyvenimo.

Tam verčiau derėtų pasitelkti savo atsakomybę ir ryžtą iš šios duobės išbristi. Tad užuot skundęsi, kad gyvenimas yra sunkus, geriau ieškokite būdų, kaip jį sau pasilengvinti.

Baimė pasitikėti

Jei manysite, kad visi pasaulio žmonės nori jums pakenkti, turi kažkokių piktų kėslų ar paprašyti niekuomet nepadės, taip pat laimingi nebūsite. Atvirkščiai – taip tik ir pritrauksite šalia savęs tokius pačius nelaimingus ir gyvenimu nusivylusius asmenis arba taip ir liksite užsidaręs nuo viso pasaulio.

Gyvenimu patenkinti žmonės kituose asmenyse visuomet moka įžvelgti gerąsias jų savybes ir niekuomet nebijo pasitikėti artimais žmonėmis ar giminaičiais.

Taip pat skaitykite: Testas. Koks jūsų požiūris į gyvenimą?

Koncentracija į blogus dalykus

Šiame pasaulyje yra begalė blogų dalykų – dėl to ginčytis tikrai neverta. Svarbu tik išmokti tinkamos koncentracijos, mat pasaulyje nėra viskas tik juoda ir balta. Net ir bloguose dalykuose laimingi žmonės sugeba atrasti šį bei tą gero ar tiesiog į juos pakankamai nesusikoncentruoja.

Pavydas

Iš nelaimingo ir savo gyvenimu ne itin patenkinto žmogaus dažnai išgirsite: „Kaimyno žolė visuomet atrodo žalesnė“. Šiame pasakyme slypi ne tik nusivylimas savimi, bet ir stiprus pavydas visiems geriau už jį gyvenantiems aplinkiniams.

Laimingi žmonės pasižymi visiškai kitokiu požiūriu – jiems atrodo, kad turtus ir sėkmę galima pasiekti tik savo jėgomis, tad užuot žiūrėdami į kitų žmonių gyvenimus ir skaičiuodami jų pinigus, jie verčiau išbando savo galimybes.

Nenumaldomas siekis kontroliuoti savo gyvenimą

Anot gyvenimo būdo ekspertės T. Star, kalbant apie savo gyvenimo kontrolę, yra didžiulis skirtumas tarp laimingų ir nelaimingų žmonių. Laimingi žmonės savo tikslų siekia pamažu, kiekvieną dieną ir pabaigoje galiausiai supranta, kad dažnai su likimu stipriai nepakovosi, tačiau jiems nenusvyra rankos net ir turint įveikti gyvenimo mestus iššūkius.

Taip pat skaitykite: Įkvepiančios citatos, kurios išmokys gyventi ir mėgautis šia diena

Nelaimingi žmonės atvirkščiai – savo gyvenimą jie siekia taip stipriai kontroliuoti, kad neretai palūžta sulaukę bet kokių likimo netikėtumų. T. Star tikina, kad gyvenime siekiant savo užsibrėžtų tikslų nerekia bijoti net jei viskas pasisuks ir bloga linkme, juk gyvenime visuomet pasitaikys įvairių pakilimų ir nuosmūkių, užgrūdinančių jus kaip asmenybę.

Nusiskundimai ir apkalbos

Nelaimingi žmonės dažnai būna įstrigę praeityje, todėl ir jų pokalbiuose nuolat vyrauja temos apie jų pačių praeitį, o kai šios išsisemia, tuomet ateina metas apkalbėti ir aptarti kitų žmonių gyvenimus.

Laimingi žmonės dažnai gyvena dabartimi ir visuomet svajoja apie savo ateitį, jų skleidžiamą pozityvą galima pajusti dar iš tolo. Jie dažnai džiaugiasi savo veikla, būna dėkingi už tai, ką pasiekė, ir visuomet svajoja apie tai, ką dar savo gyvenime norėtų nuveikti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis