Nesuskaičiuojama gausybė tuos drabužėlius liečia, maigo, trina, matuojasi, ir, kas svarbiausia – tikrai išpurvina. Taigi, atsakymą į tai, ką būtina padaryti įsigijus naują apatinių kolekciją, greičiausiai jau žinote…
Profesorius Philipas M. Tierno tikina, kad prieš tai, kol dar apatinių nesuspėjote apsivilkti, kuo greičiau juos meskite į skalbinių dėžę. Daugelis moterų matuojasi apatinį trikotažą, tad ant jo galite rasti visko, net ir menstruacijų kraujo. Todėl tam, kad jaustumėtės patogiai, higieniškai ir saugiai, tikrai verta apatinius ( ir ne tik juos!) išskalbti.
Juk iš pradžių juos liečia dešimtys rankų, kol pasiuva ir supakuoja, vėliau parduotuvėje apatinius išdėlioja pardavėjos ir galiausiai visagaliai pirkėjai su drabužėliais elgiasi taip, kaip jiems norisi. Todėl ant apatinių aptinkama pačių įvairiausių bakterijų ir mikroorganizmų, kurie pasiruošę kaip reikiant apkartinti gyvenimą.
Na, o kalbant apie drabužių siuvimą, reikėtų paminėti, kad tekstilėje neapsieinama be chemikalų, tarkime, medvilnė apipurškiama pesticidais, vėliau maišoma su sintetiniais audiniais, kuriems pagaminti reikia ne ką mažiau cheminių medžiagų. Pridėkime ir tai, kad medžiaga gali būti apipurkšta specialiais purškalais, kurie turėtų saugoti nuo išblukimo, padėti ilgiau išlaikyti tvirtumą ir pan. Sudėkite visas šias blogybes ir gausime atsakymą, kodėl mus kamuoja vienos ar kitos intymios ligos, nemaloni savijauta.
Tiesa, profesorius pabrėžia, kad tokie nutikimai yra gana reti, tačiau vien ko vertas faktas, jog kažkas jau lietėsi prie jūsų intymiausių drabužėlių? Dalelės bakterijų ir chemikalų tikrai kaipmat išgaruos, jeigu pasinaudosite skalbykle ir netikėsite mitais, kad ką tik nupirktas drabužis tviska švara.