Kinų medicinos specialistė: du dalykai gyvenime, kuriuos pakeitę sustiprinsime imunitetą

Lietuvoje gyvenanti kinų tautybės kineziterapeutė ir kinų medicinos specialistė Rui Wang į Lietuvą kartu su tėvais atvyko būdama vos 12 metų. Ji laisvai kalba lietuviškai, baigė kinų medicinos mokslus Kinijoje bei kineziterapiją Lietuvoje ir šiuo metu padeda žmonėms atstatyti sveikatą apjungdama vakarietiškos ir Rytų medicinos metodus. Specialistė dalinasi patarimais, kaip persitvarkyti dienotvarkę, miego režimą ir mitybą, kad jaustumėmės sveikesni ir turėtume stipresnį imunitetą.
Kinų medicina
Kinų medicina / 123RF.com nuotr.

Pasak sveikatos specialistės, Vakarų ir Rytų medicina, nors turi tą patį tikslą – padėti žmogui būti sveikam, jo siekia skirtingais būdais. Vakarų medicina ir pačioje Kinijoje taikoma, kai reikia operacijų, invazinio gydymo metodų. Taip pat į vakarietiškos medicinos gydytojus kinai kreipiasi ir tuomet, kai nori greito rezultato, kadangi šiuolaikiniai žmonės vis dažniau tikisi, kad vaistai juos gali išgydyti be jų pačių pastangų.

Kaip diagnozuoja kinų medicinos gydytojai

„Kinų medicinos požiūriu žmogaus organizmas vertinamas kaip tarpusavyje susijusių organizmo sistemų visuma. Taip pat teigiama, kad fiziologinius procesus labai veikia emocinė savijauta ir atvirkščiai – fiziologinė būsena veikia emocinę. Gydymo tikslas – pasiekti pusiausvyrą tarp visų organizmo sistemų, todėl stengiamasi išsiaiškinti ne tik tai, kokius simptomus jaučia pacientas, bet, ieškant jų priežasties, klausinėjama daug plačiau ir labai didelis dėmesys skiriamas žmogaus įpročiams“, – pasakojo pašnekovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis