Kitaip tariant, tinkama koncentracija ir pozityvus mąstymas padėjo žmonėms ne tik geriau jaustis, bet ir pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Tą patį pademonstravo ir Kolumbijos universiteto mokslininkai, bandydami išsiaiškinti, kaip žmones veikia jų tikėjimas arba netikėjimas sėkme.
Grupelė universiteto mokslininkų išsiaiškino, kad žmonių tikėjimas sėkme gali būti skirstomas į dvi grupes: į manymą, kad sėkmė yra stabili, arba kad ji trumpalaikė ir nepastovi. Pirmajai grupei priskiriami tyrime dalyvavę asmenys tikėjo, kad sėkmė yra stabilus dalykas, taigi, jų nuomone, žmonėms visą gyvenimą tiesiog arba labai sekasi, arba labai nesiseka. Na, o antrajai grupei priskiriami žmonės tikėjo, kad sėkmė yra kintantis dalykas.
Įdomiausia šiame tyrime buvo tai, kad nuolatine sėkme tikintiems žmonėms ir gyvenime iš tiesų sekėsi gerokai geriau nei tiems, kurie manė, kad sėkmė yra laikinas dalykas. Anot tyrimo autorių, taip yra dėl to, kad tikėjimas nuolatine sėkme ir pozityvus mąstymas šiems žmonėms tiesiog tapo puikia paspirtimi siekti savo užsibrėžtų tikslų, užuot nuolat svarstant ir abejojant dėl to, kad gali nepasisekti.