Moksliniai tyrimai nekartą įrodė, kad žalioji arbata itin efektyviai kovoja su riebalų pertekliumi ant pilvuko, būtent dėl šios priežasties ji ir yra įtraukta į daugelį natūralių svorio metimo programų, rašoma healthylifeclub.org tinklalapyje.
Žalioji arbata degina riebalus
Deginant riebalus svarbu didinti metabolizmo lygį organizme, reguliuoti kūno riebalų pasiskirstymą ir, žinoma, daug sportuoti. Viena geriausių žaliosios arbatos sudedamųjų dalių yra katechinai. Tai stipriomis antioksidantinėmis savybėmis pasižymintys organiniai junginiai, jie svarbūs ne tik dėl to, kad padeda ilgiau išsaugoti jaunystę žmogaus organizmui. Katechinai – gera širdies ir kraujagyslių sistemos apsauga, jie užkerta kelią osteoporozės ir antrojo tipo cukrinio diabeto atsiradimui.
Šie antioksidantai, kartu su polifenoliu, kurio taip pat gausu žaliojoje arbatoje, mažina kraujo spaudimą ir itin efektyviai stiprina imuninę sistemą. Negana to, moksliniai tyrimai įrodė, kad žalioji arbata didina ištvermę, kitaip tariant, nuolat šią arbatą geriantys žmonės gali kur kas ilgiau treniruotis, taip sudegindami daugiau kalorijų.
Žaliosios arbatos nauda žmogaus organizmui
Šios arbatos sudėtyje, be jau išvardytų gėrybių, yra ir natūralaus kofeino, kuris stimuliuoja kūną ir didina metabolizmo lygį organizme. Kadangi kuo didesnis metabolizmo kiekis organizme, tuo greičiau nyksta kalorijos, ši medžiaga tikrai padės jums suplonėti.
Minėti organiniai junginiai katechinai, be jau išvardytų savybių, dar reguliuoja kūno riebalų pasiskirstymą. Paprastai tariant, jeigu nuolat gersite žaliąją arbatą, galėsite mažiau save graužti dėl silpnumo akimirką suvalgyto šokolado.
Dar vienas žaliosios arbatos privalumas yra tas, kad ją galima tiek gerti, tiek vartoti natūralias žaliosios arbatos piliules. Vidutiniškai rekomenduojama išgerti bent 4–5 puodelius arbatos per dieną, jeigu ne itin ją mėgstate, tuomet verčiau galite vartoti natūralius žaliosios arbatos papildus.