Smegenų treniravimą, arba neurogrįžtamąjį ryšį (NGR), sutuoktiniai praktikuoja jau šešerius metus ir pripažįsta, kad nors šis būdas nėra medicininis gydymas, jis padeda centrinei nervų sistemai. Balso diagnostiką lietuviai taip pat taiko nebe pirmus metus ir tvirtina, kad rezultatai – stulbinantys.
Pagalba smegenims be šalutinio poveikio
„Neurogrįžtamojo ryšio treniruotėmis galima pasiekti labai daug pačiose įvairiausiose srityse. Padėti išgydyti epilepsiją, nustoti vartoti alkoholį, susidoroti su panikos atakomis ar baimėmis. Norimiems rezultatams gali prireikti dešimties ir daugiau sesijų, priklausomai nuo problemos rimtumo“, – atviravo V.Pažemeckienė.
Šalutinio poveikio neturinčios smegenų treniruotės atliekamos pasitelkus specialias kompiuterio programas. Prie žmogaus galvos prijungiami elektrodai, nuskaitantys smegenų elektroencefalogramą. Ši informacija perduodama į kompiuterį ir jo apdorota grąžinama į smegenis. Grįžtančios bangos integruojamos į žiūrimą filmą ar klausomą muziką.
Balso tyrimas tik parodo energijos trūkumą konkrečiose organizmo vietose. Pakeitus mitybą, naudojant garso, spalvų, kvapų terapijas, organizmo harmonija paprastai atstatoma.
„Mūsų draugai stebėjosi, kad pradėjome užsiimti šia veikla, tačiau Lietuvoje ir NGR, ir balso diagnostika padėjo ne vienam. Pajutę, kad ši visame pasaulyje populiari metodika veikia, žmonės vis sugrįžta. Britai taip pat labai susidomėjo mūsų veikla“, – kalbėjo K.Pažemeckis, jau kurį laiką su žmona besisvečiuojantis ir savo praktika užsiimantis Londone.
Sutuoktiniai tvirtina, kad smegenų treniruotės nėra invazinis metodas, smegenys dirba tik su jų pačių turima informacija ir savo nervų sistema. Tad pakeisti žmogaus sąmonės būseną ar „priversti“ smegenis daryti ką nors prieš savo valią – neįmanoma.
Balso diagnostika padeda pažinti savo organizmą
Kitas metodas, kurį organizmo pažinimui taiko Pažemeckiai, – balso diagnostika. Taip vadinamas kūno sveikatos tyrimas arba energetinė diagnostika iš balso. Šis tyrimas taip pat atliekamas pasitelkiant kompiuterio programą. Programa, naudodama balso dažnius, išskiria 12 organų grupių, kurias atspindi konkretūs dažniai.
Tiriamo žmogaus balsas įrašomas ramybės būsenoje, streso metu bei jaučiant laimę. Balso dažniai skirtingomis aplinkybėmis praneša skirtingus rezultatus, tad programa nurodo, kurios organų grupės tam tikroje būsenoje veikia silpniau, o kurios – stipriau.
„Kiekviena grupė spinduliuoja tam tikrą dažnį, paprastai sakant, natą. Tarpusavyje organų grupės glaudžiai susijusios, tad jei viena grupė persidirba, su ja susijusios grupės energetinė būklė – nusilpusi, tad ją galima stiprinti taip sumažinant krūvį per daug dirbančiai grupei“, – apie balso diagnostiką pasakojo V.Pažemeckienė.
Šis tyrimas taip pat nėra medicininis gydymas ar ligos diagnozavimas. Daugelis susirgimų bei sutrikimų pirmiausia prasideda energiniame lygmenyje, tad anksti pastebėtas disbalansas gali būti harmonizuojamas be vaistų. Sutuoktiniai juokauja, kad kai kurie žmonės po balso diagnostikos skuba pas gydytojus ir tikina, kad negaluoja, tačiau to daryti nereikėtų.
„Balso tyrimas tik parodo energijos trūkumą konkrečiose organizmo vietose. Pakeitus mitybą, naudojant garso, spalvų, kvapų terapijas, organizmo harmonija paprastai atstatoma“, – pasakojo K.Pažemeckis.
„Šiuolaikiniame pasaulyje žmones nuolat lydi stresas, jie vis skuba, lekia, galvoja apie ateitį ar praeitį, bet ne apie dabartį, kurią išgyveną šią akimirką. Žmonės bijo savo minčių, bijo likti vieni, tad „nustumia“ jas dirbdami, keliaudami, besilinksmindami.
NGR padeda žmonėms atsipalaiduoti, pabūti tik su savimi bent sesijos metu, nuraminti kūną ir mintis. Ilgainiui tai padeda atgauti fizinę ir psichologinę pusiausvyrą“, – pasakojo kvalifikuota NGR trenerė bei balso diagnostikos specialistė.
Sutuoktiniai pridūrė norintys padėti žmonėms pažinti savo kūną bei suprasti, kaip galėtų pagelbėti patys sau. Abi lietuvių taikomos metodikos neturi šalutinio poveikio, tad gali būti taikomos daugybę kartų.