Kaip savo patirtimi portalui aww.com.au dalinosi Taryn Brumfitt, ji praleido didelę gyvenimo dalį galvodama apie tai, jog jeigu numes svorio, pagaliau taps laiminga.
Taigi, ji nusprendė, kad taip ir padarys – atsikratys papildomų kilogramų. Savaitės sporto salėje ankstyvais rytais, kardinalūs mitybos pokyčiai, mamos nematantys vaikai – visa tai buvo daroma dėl savo kūno. Ir štai, vieną dieną Taryn Brumfitt puikavosi dailia figūra, tad netgi nusprendė dalyvauti konkurse.
Tačiau stovėdama scenoje ji pagaliau supratusi, kas svarbiausia. „Nejaučiau to, ką norėjau jausti. Nebuvau laimingesnė dabar, turėdama nuostabų kūną, palyginti su savimi tada, kai turėjau antsvorio. Tiesiog visa tai nebuvo verta.
Nebuvo verta keltis penktą ryto ir lyg vergei plušti sporto salėje, nematyti savo vaikų, nejausti malonumo valgant, nuolat skaičiuoti kalorijas. Mano gyvenimas nebuvo laimingas, ir aš jaučiau, kad kitos konkurso dalyvės, turėdamos nuostabias figūras, visgi jaučia tą patį. Jos atrodė neįtikėtinai, tačiau nebuvo laimingos“, – teigė T.Brumfitt.
Atradusi esmę ir suvokusi, kaip jaučiasi, moteris pasidalino savo mintimis ir istorija bei paviešino nuotrauką, kuri prieš kelerius metus drebino internetą. Joje buvo pavaizduota pati T.Brumfitt „prieš“ ir „po“. Tik skirtingai negu įprasta, „prieš“ ji stovi ant scenos ir demonstruoja stangrias kūno formas, o „po“ jos figūra moteriška, po vaikelio gimimo (rasite nuotraukas vaizdo įraše žemiau).
„Mintis, kad moterys yra nelaimingos iki tol, kol numeta svorio, o po to jų gyvenimas fantastiškai pasikeičia, paprasčiausiai nėra tiesa, kadangi tokią žinutę siunčia suinteresuoti verslininkai, norintys parduoti – nuo dietinių piliulių iki įvairių losjonų“, – teigė moteris.
Taryn sako, kad laimės priežastis slypi tame, kaip mes apie save galvojame ir kaip save priimame. Tai yra džiugiausias dalykas, ir nėra svarbu, kokio dydžio ar svorio esame, nes galime užbaigti kovą su tuo ir judėti į priekį.
„Mūsų kūnai keičiasi, ir tai yra gyvenimo grožis. Senėjimas – tai privilegija, kurios daugelis atsisako ir neigia. Tačiau kodėl mes turime kovoti su natūralia žmogaus evoliucijos būtimi?“, – klausia T.Brumfitt.
Jūsų dėmesiui – T.Brumfitt dokumentinio filmo anonsas apie tai, kokį spaudimą patiria moterys visame pasaulyje, norėdamos įtikti standartams. Gal metas sustoti?