„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Žolininkė patarė, kaip atsikratyti organizme esančių parazitų

Parazitų, kurie gali veistis žmogaus organizme, randama net apie 200, tačiau juos galima įveikti paprastais ir efektyviais būdais – vartojant eterinius aliejus ar vaistinius augalus. Taip LRT RADIJUI sako žolininkė Nijolė Degutienė. Anot jos, norą veistis parazitams sukelia įvairios cheminės medžiagos ir metalai, todėl patariama išsivalyti organizmą, sureguliuoti pH.
Medetkos
Medetkos / Fotolia nuotr.

– Kas yra parazitai?

– Tai gyviai, kurie, patekę į mūsų organizmą, minta juo ir gyvena iš mūsų. Tai dažnai vadinama kirmėlėmis, bet į parazitų sąvoką įeina ir kitokie gyviai. Svarbiausias dalykas yra tai, kad parazitai gyvena tada, kai vyrauja tarša. Įvairūs metalai, cheminės medžiagos gali sukelti norą mūsų organizme gyventi nepageidaujamiems gyviams.

Įvairūs metalai, cheminės medžiagos gali sukelti norą mūsų organizme gyventi nepageidaujamiems gyviams.

Gyvsidabris, kadmis, švinas, talis leidžia parazitams nukeliauti iki pat sąnarių. Apskritai, galime turėti įvairių rūšių parazitų dėl to, kad esame užsikrėtę metalais. Pavyzdžiui, kadmio yra skalbimo milteliuose, mėlynose granulėse.

Iš viso randama apie 200 parazitų ir jie visi gali būti mūsų kūne. Mokslas ėmė nagrinėti šią sritį. Tai įrodyta laboratorijose.

– Kaip reikia gyventi, kad šie gyviai nepatektų į mūsų organizmą?

– Pirmiausia, nekišti pirštų į burną. Kai vaikas ropinėja žeme, žaidžia su kitais, kažką valgo, jis laižo pirštus. O kažkur netoliese gal bėgiojo katės ar šunys. Taigi nekišti pirštų į burną yra vienas svarbiausių dalykų. Žinoma, reikia plauti rankas. Grįžus namo reikia atidžiai nusiplauti rankas, nes ten galinčių būti kirmėlyčių mūsų akys nemato.

Reikėtų sureguliuoti organizmo pH į šarminę pusę. Parazitams ta aplinka nepatinka, jie veisiasi rūgštinėje aplinkoje. Reikia vartoti kuo mažiau maisto su teršalais, išvalyti metalus iš organizmo – amalgamines plombas taip pat rekomenduotina pakeisti į dabartines.

– Kaip galima atsikratyti parazitų?

– Paprastas ir veiksmingas dalykas – moliūgų sėklos. Jos tam vartojamos nuo senų senovės. Reikėtų po 20–30 sėklų suvalgyti keturis kartus per dieną. Galima jas sutrinti, įdėti medaus, pasigaminti kaip saldainį.

Yra toks augalas – meškinis česnakas. Žmonės turi jo savo darželiuose, bet jis veikia tik žalias. Parazitus išvalo medetkos – galima gerti arbatą tris kartus per dieną dvi savaites.

Organizmą valo ir eteriniai aliejai. Galima patiems pasigaminti kapsulių iš aliejų. Veiksmingas tujų aliejus, bet jo vartoti galima tik vieną lašą. Paminėčiau arbatmedžių, bergamočių, ciberžolių, pipirmėčių aliejus.

Tai nagrinėjama jau seniai, nustatyta, kokios žolės išvalo net giliausiai pasislėpusius parazitus. Stipriausiai veikianti žolė yra juodasis riešutas. Taip pat pelynas ir gvazdikėliai. Šių žolių reikia prekybos centruose ieškoti tokių, kurios turi ilgiausią galiojimo laiką. Atlikus žolių vartojimo ciklą, iš organizmo gali visiškai išsivalyti parazitai.

– Vaikai parazitais užsikrečia dažniau, tačiau, norint tai išnaikinti, reikia ir kitokių priemonių.

– Taip, vaikams nepaduosi pelynų arbatos. Kai vaikai turi kirmėlyčių ir reikia jų atsikratyti, gerai vartoti česnaką. Jei tik vaikai mėgsta, reikia jo duoti su sviestu ir duona. Kasdien reikėtų suvalgyti 2–3 nedideles skilteles, tai padeda. Vaikams galima duoti ir moliūgų sėklų, melionų sulčių, granatų žievelių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs