Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Kiek kainuoja Kalėdų Seneliai?

Jeigu mokate pokštauti, šokti ir dainuoti, žinote keletą mįslių ar vaikiškų eilėraščių, jei turite Kalėdų Senelio kostiumą ir nebijote viešumos, galite iš to neblogai uždirbti.
Kalėdų Senelis
Kalėdų Senelis / 123rf.com nuotr.

Matematika labai paprasta: per 15-30 minučių, praleistų vaikų ratelyje, jūs galite uždirbti 50-100 eurų (iki 350 Lt). Tokios kainos vyrauja Baltijos šalyse, rašo postimees.ee.

Tiesa 100 eurų už vizitą Kalėdų Senelis gauna tik Kalėdų ar Naujųjų metų vakarą. Jeigu mažylių tėveliams Kalėdų Senelio pokštai pasirodytų priimtini, ko gero tą patį „aktorių“ jie kviestų ir kitąmet. Taigi pirmą kartą daugelis sutinka „dirbti“ pigiau, vardan reklamos.

Populiariausių samdomų Kalėdų Senelių dienotvarkė labai įtempta. Jų programa trunka iki valandos, į kito užsakymo vietą tenka kepurnėtis dar valandą. Todėl Kalėdų vakarą jie pradeda darbą apie 8 val. vakaro, o baigia – jau 4 val. ryto. Tiesa, su 600-800 eurų kišenėje!

Kalėdų vakarą jie pradeda darbą apie 8 val. vakaro, o baigia – jau 4 val. ryto.

Beje, kai kurie užsakovai nepasitenkina vien Seneliu – už panašią kainą nori ir Snieguolės.

Papildomus pinigus jums gali kainuoti pagal užsakovo įnorius keičiami Kalėdų Senelio kostiumai. Tarkime, vieni nori Senelio pasidabinusio raudonai, o kiti pageidauja „nekomunistinio“ – šalčiu alsuojančio mėlyno Senio Šalčio...

Jei planuojate rimtai imtis tokio papildomo uždarbio, nepakaks vien paprasto kalėdinio rūbo ir barzdos iš „Maximos“ už kelias dešimtis litų. Rimtas aksominis Kalėdų Senelio rūbas kainuoja apie 30-70 eurų (103 – 240 Lt).

Nuomoti nelabai apsimoka. Už aptrintą kostiumą per dieną suplosite 50-60 Lt, o už naujo nuomą mokėsite ne mažiau 100 Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos