Pietų Korėjoje gimę jaunuoliai buvo įvaikinti ankstyvoje vaikystėje ir pateko į įtėvių iš Danijos šeimas. Svečioje šalyje jie padarė karjerą, užaugo žinomais komikais, išmoko kalbėti daniškai, bet pamiršo savo tėvų kalbą.
Genialią provokaciją sumąstęs danų žurnalistas Madsas Bruggeris kartu su Jacobu ir Simonu įkūrė komedijos teatro trupę „Raudonoji koplyčia“, kurios vardu pasisiūlė surengti kultūrinių mainų šou Šiaurės Korėjos jaunimui. Žmogaus teises pažeidžiančios uždaros komunistinės valstybės atsakingieji asmenys nenutuokė apie tikruosius danų trijulės ketinimus, todėl geranoriškai įsileido juodu humoru pasikausčiusius pokštininkus-aferistus. Jie gerai pasiruošė, kad įkyriu Borato Sagdyjevo žurnalistiniu stiliumi įpainiotų korėjiečius į ypač nepatogias situacijas.
Garbinguosius svečius nuolat prižiūrėjo angliškai kalbanti gidė ponia Pak, teatrališką vaidinimą padėjo sustyguoti Didžiajam vadui ištikimas teatro režisierius, o nufilmuotą medžiagą kiekvieną vakarą tikrino Šiaurės Korėjos saugumas.
Madsas Bruggeris vis dėlto nusprendė paklusti visažinio diktatoriaus prezidento Kim Jong-Ilo nurodymams ir debiutinį filmą pamėgino kurti pagal Didžiojo vado parašytoje knygoje „Apie kino meną“ išdėstytus principus. Britų grupės „Oasis“ muziką dievinantis Simonas siekia komunistų leidimo atlikti muzikinį hitą „Wonderwall“ su Šiaurės Korėjos mergaičių choru. Invalido vėžimėlyje įsitaisęs ir korėjiečiams nesuprantama kalba mintis reiškiantis Jacobas aprašinėja savo išgyvenimus netikrame (melagingame) dienoraštyje ir pažadina ponios Pak motiniškus jausmus
Negalėdamas parodyti visko, ką norėtų, režisierius paaiškina tikruosius ketinimus, narplioja propagandines interpretacijas, apnuogina diktatoriško rėžimo ypatybes, keistus įstatymus (naktimis draudžiama vaikščioti gatvėmis, išeiti iš viešbučio), nusikaltimus prie žmones (invalidumą turintys asmenys izoliuojami nuo visuomenės, išvežami nežinoma kryptimi) ir atskleidžia tamsiąją Šiaurės Korėjos pusę satyriniu komentaru.
„Raudonoji koplyčia“ buvo sumanyta kaip keturių serijų TV filmas, kuris 2006 m. rudenį buvo parodytas per Danijos televiziją. Sutrumpinta unikalaus, skandalingo ir prieštaringo filmo versija 2009 m. rudenį sėkmingai pasirodė dokumentinio kino festivaliuose, o 2010 m. sausį triumfavo Sandanso kino festivalyje.
Jacobas Nosellas ir Simonas Jul Jorgensenas specialiai pakeitė savo išankstinius planus, kad galėtų bent vienam seansui atskristi į Vilnių. Linksmieji „Raudonosios koplyčios“ provokatoriai pasirodys prieš Lietuvos publiką kovo 25 d. 19.30 val. kino centro „Forum Cinemas Vingis“ trečioje salėje ir atsakys į žiūrovų klausimus.
Nepraleiskite unikalios progos susitikti su komikais, sukėlusiais humoristinį perversmą Šiaurės Korėjoje ir laimėjusiais 2010 m. Sandanso kino festivalio Didįjį žiuri prizą už geriausią dokumentinį filmą.