Pirmasis filmas – „Antigravitacija“ (1995 m., 18 min.). „Po „Neregių žemės“ filmavimo, dvejus metus laikiau savyje įspūdį, kurį sukėlė žmogus, lipantis į didžiulį kaminą. Kaip atrodo pasaulis iš tokių aukštybių? Kas laiko žmogų tarp dangaus ir žemės? Kaip atrodo pasaulis nuo bažnyčių stogų? Čia buvo išeities taškas. Atsirado noras pasidalinti tuo įspūdžiu, kai užgniaužia kvapą iškilus be galo aukštai“, – taip apie filmą kalba pats režisierius.
„Skrajojimai mėlynam lauke“ (1996 m., 20 min.) – tai filmas apie žmogaus vienatvę begalinėje dangaus erdvėje. Vienas su savimi, su nepatikimu, paties sukonstruotu aparatu, balansuojant ant gyvybės ir mirties ribos, ir vienatvę žemėje.
„Viena“ (2001 m., 16 min.) – filmas apie begalinę vaiko vienatvę. Tik tiek ir nieko daugiau. Kelionė į kalėjimą, susitikimas, grįžimas. Viskas.
„Skrydis per Lietuvą arba 510 sekundžių tylos“ (2000 m., 10 min., rež. Audrius Stonys ir Arūnas Matelis) – tai skrydis neįtikėtinai žemame aukštyje per Nidos kopas, Trakų pilį, Aukštaitijos ežerus, Vilniaus senamiesčio stogus ir fantastiškai gražių bažnyčių bokštus.
Audrius Stonys (g. 1966 m.) yra vienas ryškiausių žmonių dabartiniame Lietuvos kine. Šis režisierius yra vienintelis lietuvis, apdovanotas Europos Kino Akademijos skiriamu „FELIX“ prizu už geriausią Europos metų dokumentinį filmą (už „Neregių žemę“, 1992 m.). Nuo 1989 m. A. Stonys sukūrė 13 dokumentinių filmų ir vieną trumpo metro vaidybinį filmą. Filmai apdovanoti 19-je tarptautinių kino festivalių. Šis režisierius per beveik penkiolika metų profesionalios kūrybos išliko ištikimas sau, savo įsitikinimams, savitam kino suvokimui, poetiškai dalykų interpretacijai ir padorumui.
Visi kino vakarai Nidos meno kolonijoje yra nemokami. Pažadame karštą arbatą ir gerą kiną. Jei turite klausimų pačiam Audriui Stoniui, nepraleiskite šio vakaro! Laukiami visi.