- Emily St. John Mandel „Sea of Tranquility“. Daugybę apdovanojimų pelniusi, į lietuvių kalbą išversto romano „Stiklo viešbutis“ autorė sugrįžta su romanu apie meną, laiką, meilę ir marą.
- Ezra Kleinas „Why We’re Polarized“. Žymus JAV žurnalistas analizuoja, kodėl šių dienų politikoje tiek daug poliarizacijos.
- Jennifer Egan „The Candy House“. Tai Pulitzerio premijos laureatės knyga, kurioje autorė įsivaizduoja netolimą ateitį bei apmąsto, kaip stipriai žmogui reikalingas ryšys. Į lietuvių kalbą 2012-aisiais yra išverstas jos romanas „Smogikų gaujos apsilankymas“.
- Hanifas Abdurraqibas „A Little Devil in America: Notes in Praise of Black Performance“. Knygoje nagrinėjamas afroamerikiečių meninis palikimas.
- Hanya Yanagihara „To Paradise“. Tai romanas, kuriame pasakojama apie tris skirtingas žmonių grupes, susiduriančias su viskuo – nuo netinkamų sužadėtuvių iki AIDS epidemijos.
- Johnas le Carré „Silverview“. Puikus šnipų pasaulio, jungiančio dabartį su praeitimi, tyrinėjimas.
- Charmaine Wilkerson „Black Cake“. Romanas apie brolį ir seserį, kurie iš naujo susipažįsta mirus motinai. Jiedu ima narplioti jos paslaptis – nuo įtarimų žmogžudyste iki seniai prarasto vaiko.
- Lan Samantha Chang „The Family“. Satyrinis romanas apie tai, kaip trys sūnūs išgyvena daug paslapčių turėjusio tėvo, brolių ir seserų mirtį.
- Silvia Moreno-Garcia „Velvet Was the Night“. Knygoje aprašomas XX a. 7-ojo dešimtmečio Meksikoje vykstantis filmas apie sekretorę ir egzekutorių, kurie ieško tos pačios dingusios moters. Į lietuvių kalbą yra išverstas šios rašytojos romanas „Meksikos gotika“.
- Antoine Wilson „Mouth to Mouth“. Apie tai, kaip dviejų nepažįstamų žmonių keliai negrįžtamai susipina meno pasaulyje po to, kai vienas išgelbėja kito gyvybę.
- Yascha Mount „The Great Experiment: Why Diverse Democracies Fall Apart and How They Can Endure“. Knygoje pateikiami pasiūlymai, kaip vystyti skirtingas kultūras bei tautybes vienijančias demokratijas.
- Jessamine Chan „The School for Good Mothers“. Distopija, kurioje valdžia pernelyg kontroliuoja motinas. Antai viena jų turi įrodyti, kad yra verta auginti savo vaiką.
- S.A.Cosby „Razorblade Tears“. Apie du vyrus – juodaodį ir baltaodį, kurių vaikai buvo vedę, tačiau buvo netikėtai nužudyti. Anksčiau dar ir kalėję vyrai, ieškodami savo sūnų žudikų, turi kovoti su savo pačių homofobija ir kitais tėvystės trūkumais.
- Chrisas Herringas „Blood in the Garden: The Flagrant History of the 1990s New York Knicks“. Knyga apie Niujorko krepšinio komandos „Knicks“ iškilimą ir žlugimą.