Knygos autorius – tibetologas, knygų apie budizmą autorius, klasikinės Tibeto literatūros vertėjas, tantrinio budizmo mokytojas.Dvylika metų gyveno Dharamsaloje, kuri yra Jo Šventenybės Dalai Lamos rezidencija tremtyje. Ten G.Mullinas studijavo filosofiją, literatūrą, Tibeto budizmą, mokėsi meditacijos, jogos meno. Jis yra daugiau nei 25 knygų apie budizmą autorius.
Dabar lietuviškai pasirodo jo knyga Autorius į knygą įtraukė ir Dalai Lamų pamokymus, poemas bei kitų raštų ištraukas, padėsiančias geriau suprasti pagrindinius Tibeto budizmo principus.
Jo Šventenybė Keturioliktasis Dalai Lama plačiai žinomas ir gerbiamas visame pasaulyje, tačiau apie ankstesnius trylika Dalai Lamų kalbama kur kas mažiau. Nuo pat Pirmojo gimimo 1391-aisiais kiekvienas kitas Dalai Lama buvo jo pirmtako reinkarnacija. Visi jie gerbiami kaip Avalokitešvaros – atjautos dievybės – inkarnacijos, bet kiekvienas jų yra unikali asmenybė su jam vienam būdingais gebėjimais ir temperamentu. Tai atskleisti bei išsamiai apie tai papasakoti Glennas H. Mullinas ir stengiasi savo knygoje „Keturiolika Dalai Lamų“.
Knygos pristatymo metu su autoriumi kalbėsis Vilniaus Universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto Indologijos ir budizmo sričių tyrėjas, profesorius Audrius Beinorius. Dėstęs bei stažavęsis daugybėje pasaulio universitetų bei mokslo centrų, A.Beinorius išmano Azijos šalių kultūrą, religiją ir filosofiją.
G.H.Mullinas ir A.Beinorius kartu aptars ne tik knygą „Keturiolika Dalai Lamų“, bet ir autoriaus keliones po Himalajų kalnus, meditacijos praktiką, vienuolio gyvenimo būdą.