Knygą „Filosofija kasdienai ir kitiems pavojingiems gyvenimo atvejams“ sudaro keturi skyriai, kuriuose didieji išminčiai – dorybių ieškotojai stoikai Epiktetas, Seneka, Rufas, ramaus ir džiaugsmingo gyvenimo būdo propaguotojas Epikūras, mistikai ir skeptikai Heraklitas, Pitagoras, politikos meno virtuozai Diogenas, Platonas ir kiti – dalijasi savo išmintimi apie laimę, atsparumą likimo smūgiams ir daugybę kitų dalykų.
„Didžiuojamės galėdami skaitytojams pristatyti knygą, kuri išleista jau 18-oje šalių, o joje sudėta išmintimi naudojasi ne tik Europos, bet ir Amerikos, Pietų Korėjos, Taivano ir kitų šalių skaitytojai. Jules Evans kūrinio populiarumą patvirtina ir tai, kad jis pateko į didžiausio pasaulio internetinio knygyno Amazon.com populiariausių filosofinių knygų sąrašą ir užėmė garbingą poziciją Guardian perkamiausiųjų knygų sąrašuose“, - sako leidyklos „Alma littera“ direktorė Danguolė Viliūnienė.
Kai filosofija išgelbėjo dar paauglį Jules Evans nuo įvairių emocinių problemų, jis teigia negalėjęs patikėti, kad prieš du tūkstančius metų gimusios idėjos šiandien vis dar aktualios ir geba keisti likimus. Šio suvokimo įkvėpta ir penkerius metus trukusi filosofinė autoriaus kelionė nulėmė sudėtingos krypties pateikimą tokia literatūrine forma, kuri skaitytoją ragina kelti visuomenę jungiančius klausimus.
Knyga nepateikia atsakymo, kaip reikia elgtis norint užsitikrinti laimingą ir ramų gyvenimą, tačiau suteikia itin platų skirtingų filosofinių idėjų kontekstą, kuriame kiekvienas ras savo gyvenime pritaikomų psichologinių atsakymų.
Rašytojas Jules Evans yra aktyvus didžiausio Anglijoje Londono filosofijos klubo narys, Anglijos menų ir humanitarinių mokslų tarybos finansuojamo žiniatinklio www.thephilosophyhub.com įkūrėjas. Rašytojas dalyvauja Londono Karalienės Marijos universiteto Emocijų istorijos centro „Gerovės“ projekte, įvairiose šalyse rengia seminarus ir praktinės filosofijos pratybas. Jis rašo straipsnius prestižiniams leidiniams kaip „Wall Street Journal“, „The Times“, „The Spectator“, „Prospect“ ir „Psychologies“, darbuojasi įvairiausiose organizacijose, tarp jų Naujajame ekonomikos fonde, Rokfelerio fonde, Gyvenimo mokykloje, Londono filosofijos mokykloje.