Britų leidinys „The Guardian“ rašo, kad per pirmą prekybos romanu savaitę jo parduoda daugiau nei 228 tūkst. kopijų. Tuo tarpu į antrą perkamiausių knygų sąrašo vietą nustumto Martinos Cole kūrinio „The Life“ parduota kiek daugiau nei 23 tūkst. kopijų – taigi, bent dešimt kartų mažiau nei D.Browno knygos.
Nors romano „Inferno“ pardavimai yra įspūdingi, tačiau jie neprilygsta 2009 metais išleistai D.Browno knygai „The Lost Symbol“. Tuomet vien Didžiojoje Britanijoje per pirmą prekybos savaitę šio romano parduota daugiau nei 550 tūkst. kopijų.
Tai, kad D.Browno knygos pardavimai nėra tokie geri kaip jo praėjusio kūrinio, galima aiškinti ir ganėtinai prastais atsiliepimais. Dar prieš pasirodant D.Browno knygai vienas „The Telegraph“ knygų apžvalgininkas rašė, kad rašytojas net nemėgina ieškoti naujo stiliaus, pasakojimo būdo. Jis neieško netgi naujo pagrindinio herojaus. Ir nors jis sugeba neblogai aprašyti vietovę, o kiekvieną knygos skyrių baigia įtemptoje vietoje, tačiau veikėjai yra „apgailėtinai skurdūs“.
Pasirodžius knygai „Daily Telegraph“ puslapiuose Jake Kerridge rašė, kad jos stilius yra „labai prastas“. „Tai yra jo blogiausia knyga – dėl liūdnos, o gal ir išmintingos priežasties – jo ambicijos čia smarkiai viršija jo sugebėjimus“, – buvo rašoma apžvalgoje.
„Aš galvojau, kad D.Brownas paprasčiausiai blogai rašo. Dabar, perskaitęs jo paskutinę apokaliptinio trilerio, kurį jis perrašo kas kelis metus, versiją, aš įtariu, kad jis galbūt yra ir išprotėjęs“, – rašė „Observer“ apžvalgininkas Peteris Conradas.
D.Brownas BBC sakė, kad Dižiojoje Britanijoje apie jo knygas dažniausiais atsiliepiama blogai, tai laikoma savotišku sportiniu interesu.
Naujausia D.Browno knyga „Inferno“ skaitytojus nukelia į XIV amžiaus Italiją. Šįsyk rašytoją domina Dante Alighieri, labiausiai žinomo dėl jo „Dieviškosios komedijos“, kūryba. „Inferno“ knygoje skaitytojų vaizduotė žadinama „Dieviškąja komedija“ ir devyniais Pragaro ratais, suteikiama informacijos apie Dante kaip karį, politiką ir XIV amžiaus Europos ambasadorių, nepamirštant jo svarbaus sprendimo rašyti italų, o ne lotynų kalba.