Arūnas Dingelis anksti atsiskleidė kaip talentingas solistas – dar būdamas dvylikos metų koncertuose atliko solisto partiją J. S. Bacho kantatose, dainavo A. Caldaros „Alma del core“ bei Dž. Pergolezio „Nina“, o 1984 m. tapo konkurso „Dainų dainelė“ laureatu. Tuo pačiu metu jis aktyviai dalyvavo „Ąžuoliuko“ choro veikloje, buvo šio choro solistas (1982-1987), kartu su choru tapo nugalėtojas tarptautiniuose konkursuose Vokietijoje bei Prancūzijoje, koncertavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais, ansambliu „Musica Humana“ Lietuvoje ir už jos ribų.
Studijuodamas profesoriaus Virgilijaus Noreikos dainavimo klasėje, A.Dingelis surengė rečitalius Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro studijoje paruošė ir atliko Lenskio vaidmenį Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“, Jurgelio vaidmenį Dvariono operoje „Dalia“. Dainininkas taip pat surengė keliasdešimt lengvosios muzikos koncertų (kartu su G. Skėryte, D. Puišiu, P. Jaraminu, J. Cechanovičiumi bei Z. Žuku), su „Trimito“ orkestru paruošė ir daugelyje Lietuvos koncertų salių pristatė A. Raudonikio kūrinių programą.
A. Dingelio repertuaras aprėpia platų spektrą vokalinių žanrų bei stilių – nuo liaudies dainos iki miuziklų bei G. Donicečio, P. Čaikovskio, Dž. Pučinio, Fr. Čilea operų arijų. Šių metų kovo mėnesį dainininkas keletą programų pristatys ir savo gastrolėse Airijoje.
Mantautas Katinas skambinti fortepijonu pradėjo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje, o mokslus tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2009 m. baigė magistrantūros studijas Londono Karališkojoje muzikos akademijoje žymios pianistės ir pedagogės Sulamitos Aronovsky klasėje. Dabar M. Katinas pas profesorę studijuoja privačiai.
2010 m. laimėjęs tarptautinį „Ile de France“ pianistų konkursą Prancūzijoje, M. Katinas dabar dažnai kviečiamas ten koncertuoti. Artimiausi koncertai numatomi „Philomuses“ salėje Paryžiuje bei „Piano en Saintonge“ festivalyje šių metų kovo mėnesį. Pianistas yra surengęs daugelį rečitalių – Vilniaus Rotušėje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Kauno filharmonijoje ir kitose Lietuvos miestų koncertų salėse, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje. Tarp pasirodymų su orkestrais paminėtinas Mocarto koncertas d-moll su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Sauliaus Sondeckio, koncertas A-dur su LMTA orkestru, diriguojamu Jozefo Valnigo, Haidno D-dur ir Bacho d-moll koncertai su Vilniaus Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, diriguojamu Donato Katkaus, Rachmaninovo antrasis koncertas su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru.
Jau vaikystėje M. Katinas atsiskleidė ir kaip koncertmeisteris – „Ąžuoliuko“ berniukų ir jaunuolių chorui akompanavo gastrolėse Japonijoje, Šveicarijoje, Suomijoje bei Švedijoje. Vėliau rengė kamerinės muzikos koncertus su dainininkais Juozu Malikoniu, Ignu Misiūra, Irena Zelenkauskaite, Joana Gedmintaite, Mindaugu Zimkumi, Raminta Vaicekauskaite, fleitininku Vyteniu Gursčiu ir kt.