Žiniasklaidos darbuotojai ir paprasti žmonės nebuvo įleidžiami į vietą, kur vyko ceremonija. Joje dalyvavo tik Ch.Aznavourui artimiausi asmenys, įskaitant atlikėjus Serge'ą Lamą ir Emmanuelle Beart.
Po pamaldų laidotuvių kolona pajudėjo į Monfor-l'Amori miestelį, esantį į vakarus nuo Paryžiaus. Jame Ch.Aznavouras atgulė amžino poilsio tame pačiame kape, kur palaidoti jo tėvai ir sūnus Patrickas miręs 1976-aisiais, būdamas tik 25 metų.
Po ceremonijos kapinės buvo atvertos lankytojams, kad žmonės galėtų pagerbti pasaulinę šlovę pelniusį dainininką.
Šeštadienis buvo paskelbtas gedulo diena, o Ch.Aznavouro gimtojoje Armėnijoje vėliavos taip pat buvo nuleistos iki pusės stiebo ir vyko pamaldos jo atminimui.
Ch.Aznavouras buvo aktyvus iki pat paskutiniųjų savo gyvenimo dienų ir reiškė viltį sulaukti 100 metų. Praeitą mėnesį jis surengė du koncertus kitoje Žemės rutulio pusėje – Japonijoje.
Prieš dainininko mirtį planuota, kad jis ateinančią savaitę vyks į Armėniją kartu su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu, dalyvausiančiu ten vyksiančiame prancūzakalbių šalių viršūnių susitikime. Ch.Aznavouras taip pat yra sakęs, kad tikriausiai mirs būdamas scenoje.
Prancūzijoje jam reiškiamą didžiulę pagarbą pabrėžia penktadienį Paryžiuje, Invalidų rūmuose vykęs atsisveikinimas. Šią ceremoniją trimis televizijos kanalais stebėjo beveik 3 mln. žiūrovų – tai yra, beveik kas antras.
Ceremonijos Invalidų rūmuose pradžioje Prancūzijos trispalve užklotas Ch.Aznavouro karstas buvo nešamas į grįstą komplekso kiemą, skambant armėniškai melodijai „Dle Yaman“, atliekamai šios tautos tradiciniu instrumentu duduku.