Ekspozicijoje – krikščioniškosios ikonografijos kūriniai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos nuo XVIII a. iki šiuolaikinių pasaulinio garso menininkų darbų. Ekspoziciją šiais metais parengė net penkių kuratorių kolektyvas: Ugnė Bužinskaitė, Francesca Ferrarini, Vilius Kavaliauskas, Virginijus Kinčinaitis ir Sigita Maslauskaitė. Kolekcininkas, „Lewben Group“ ir „Lewben Art Foundation“ valdybų pirmininkas V.Kavaliauskas pirmą kartą atsidūrė kuratorių gretose: „Tai ne vienus metus kolekcijoje plėtota ir kaupta kryptis, todėl man ji itin asmeniška. Ilgai laukėme ypatingos progos ją parodyti visuomenei, tad dešimties metų sukaktis tam puikiai tinkama“, – apie ekspoziciją kalba V.Kavaliauskas.
„Su šiuolaikinio meno muge „ArtVilnius“ bendradarbiaujame jau šeštus metus, o šį kartą tarp tokių pasaulinio garso menininkų, kaip Andres Serrano ar Jake ir Dinos Chapman, kūrinių pristatysime ir iki šiol niekur nerodytus lietuvių šiuolaikinių menininkų darbus: Adomo Danusevičiaus paveikslą, tiesiai iš dirbtuvių į ekspoziciją atvykstantį Patricijos Jurkšaitytės darbą ar Andriaus Zakarausko įspūdingo dydžio drobę“, – teigia „Lewben Art Foundation“ direktorė Indrė Tubinienė. Dialogą su šiuolaikiniais darbais kurs greta eksponuojami XVIII–XIX a. tapybos darbai. Ekspoziciją sukūrę architektai „IMPLMNT architects“ įspūdį ir dialogą siekė sustiprinti per išskirtinę ekspozicijos architektūrą, kuria interpretuojamas tradicinės kryžminės bažnyčios planas.
Pasak vienos iš parodos kuratorių S.Maslauskaitės, pastaruoju metu religinis menas išgyvena ėjimo į viešumą laiką: suaktyvėjo diskusijos, parodos, moksliniai tyrimai. Religinio meno svarbą garsiai liudija pastaruoju metu įvykę gaisrai, taip pat ir ši ekspozicija „ArtVilnius’19“ kontekste.
Ekspoziciją „In Art We Trust“ lydės diskusija „Kūrybinė dilema: menas, krikščionybė, šiandiena“, vyksianti birželio 1 d. 14 val. „Litexpo“. Diskusijoje dalyvaus Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė S.Maslauskaitė, menotyrininkas V.Kinčinaitis, tapytojas A.Zakarauskas, „Lewben Art Foundation“ kuratorė U.Bužinskaitė, diskusiją moderuos – menotyrininkė L.Kreivytė.