Ši nematerialaus kultūros paveldo vertybė žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kupiškio etnografijos muziejus populiarindamas kupiškėnų vestuvių tradicijas ir jų autentiškumą siekė turimą medžiagą perteikti šiuolaikiškai, kad būtų įdomu plačiajai visuomenei, o ypač jaunimui.
Rengiant scenarijų remtasi muziejaus fonduose ir ekspozicijoje esančia senovinių vestuvių medžiaga bei rašytinių šaltinių vaizdine ir garsine informacija. Projekcijoje, modernizuotoje interaktyvioje sienoje, panaudoti vestuvių skaitmeniniai vaizdai. Ši interaktyvi siena sensorinių jutiklių pagalba leidžia pamatyti, išgirsti, sužinoti senovinių vestuvių, kaip nematerialaus kultūros paveldo vertybes, tradicijas ir simboliką.
Interaktyvi projekcinė siena – naujovė muziejaus edukacinėje veikloje, atverianti ekspozicijoje bei fonduose saugomų eksponatų pritaikymo ir aktualizavimo galimybes.
Projektą finansavo Lietuvos Kultūros taryba ir Kupiškio rajono savivaldybė.
Už etnokultūrinę informaciją bei bendradarbiavimą Kupiškio etnografijos muziejus dėkoja Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Mėgėjų meno ir etninės kultūros skyriaus vedėjai Almai Pustovaitienei, už idėjos įgyvendinimą, projekto vykdymą UAB „GliukMedia“ komandai.
Projekto vadovė – muziejininkė Jurgita Malevičiūtė