Labiausiai svetimšaliams, norintiems likti jų šalyje, svetingi yra vokiečiai, kanadiečiai ir australai.
Šios trys valstybės atsidūrė „Forbes“ sąrašo viršūnėje. Jose nauji atvykėliai labai greitai susidraugauja su vietiniais, įsijungdami į vietos bendruomenės gyvenimą ir vietoje mokydamiesi naujos kalbos.
Tačiau nepaisant užimto gyvenimo būdo ir tempo, kanadiečiai mielai bičiuliaujasi su atvykėliais ir priima juos į savo bendruomenes.
Apklausoje dalyvavo 2155 ekspatriatai iš 48 skirtingų valstybių visuose žemynuose. Apklausa buvo vykdoma pernai vasario-balandžio mėnesiais. Apklausiamieji savo naują tėvynę turėjo įvertinti pagal keturias kategorijas: galimybę susidraugauti su vietiniais, įsijungti į vietos bendruomenės veiklą, kiek iš jų sėkmingai išmoko naują kalbą ir kiek jų įsigijo nekilnojamą turtą naujoje valstybėje.
Viso sąraše atsidūrė 48 valstybės, tačiau tik 14 jų gyvenančių „naujokų“ atsakymai buvo laikomi svariais, nes jų buvo daugiau nei vienas ar du. Apklausos organizatoriai nevvertino rimtai tų valstybių svetingumo, kuriose respondentų buvo mažiau nei 30.
Kanadoje daugiausia gyvena amerikiečiai, tačiau ten yra ir kitų valstybių atstovų. Tačiau nepaisant užimto gyvenimo būdo ir tempo, kanadiečiai mielai bičiuliaujasi su atvykėliais ir priima juos į savo bendruomenes.
Antroje vietoje atsidūrė Vokietija, o trečioje – Australija. Tuo tarpu Jungtiniai Arabų Emiratai laikomi sudėtingiausia valstybe, kurioje tenka itin stengtis, kad pritaptum ir susidraugautum su vietiniais. Kitos sudėtingos šalys – Indija ir Kinija. Visose trijose imigrantai tikino, kad daugiausia sunkumų sukelia kultūriniai skirtumai.
JAV su savo didžiule ir įvairiataute imigrantų bendruomene atsidūrė tik šeštoje vietoje iš 14.