Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Dvynių tėvai skiriasi dažniau, rodo tyrimo rezultatai

Dvynukus ar trynukus auginantys tėvai dėl juos užgriūvančios finansinės naštos yra dažniau linkę skirtis, rodo trečiadienį paskelbti tyrimo rezultatai.
Kūdikis
Kūdikis / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Didžiosios Britanijos Dvynių ir daugiavaisių gimimų bendrijos atlikta apklausa parodė, kad net 62 proc. jos dalyvių po vaikų gimimo pablogėjo jų finansinė padėtis. Tuo tarpu kitose šeimose apie pablogėjusią materialinę padėtį užsiminė tik 40 proc. respondentų.

Apskritai, 28 proc. dvynius ar trynukus auginančių šeimų yra išsiskyrę arba gyvena atskirai. Tuo tarpu kitose šeimose šis skaičius siekia 24 procentus.

Šeimos, kuriose auga dvynukai ar trynukai, dažniau skundžiasi savo materialine padėtimi ir tuo, kad negali įgyti svarbiausių dalykų savo vaikams.

„Mes labai mylime mūsų berniukus, tačiau pastaruosius dvejus metus jau pavargome galvoti, kaip gauti jiems būtiniausių daiktų“, – sakė dvynukus auginanti Suzanne Pammen savo pareiškime, kuris buvo paskelbtas drauge su tyrimo rezultatais.

Praėjus devyniems mėnesiams po gimdymo daugiavaisį nėštumą turėjusios motinos net 20 proc. rečiau sugrįžta į darbą nei tos, kurios pagimdė po vieną kūdikį.

Tokios išvados buvo padarytos išanalizavus sveikatos projekto „Millennium Cohort Study“ atliktą tyrimą, kurio metu buvo apklausta 18 tūkstančių 500 vaikų, gimusių 2000 ir 2001 metais, rezultatus. Taip pat buvo remtasi kasmet atliekamu Šeimos išteklių tyrimu (Family Resources Survey), kurio statistiniais duomenimis apie skurdžias ir mažas pajamas turinčias šeimas remiasi britų vyriausybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos