Mat šventės organizacinis komitetas, kultūros bei verslo atstovai svarsto, esą būtent cepelinas vertas tapti mažosios architektūros „cinkeliu“, trauksiančiu smalsuolius sukti pro miestą. Visgi, ir čia nuomonės susikerta – vieni cepelinui jau ir vietą numatę, kiti užuominą priima kaip smagų juokelį.
Kalbos, kad cepelinų miestu kadaise pramintuose Gargžduose reikėtų pastatyti skulptūrą būtent šiam patiekalui, vėl iškilo į dienos šviesą. Legendinė valgykla „Bulvė“ suklestėtų, jei miesto gimtadienio organizacinis komitetas išties apsispręstų miestą amžiams papuošti tokia mažosios architektūros forma.
Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, vadovaujanti 760-ojo Gargždų miesto gimtadienio šventės stebėsenos komitetui, teigė, kad kol kas idėja miestą papuošti mažosios architektūros formomis tebėra diskusijose. Anot jos, mintis apie cepelinui skirtą skulptūrą tikrai nepasiekė svarstymo lygio – kol kas tai tik užuomina.
Klaipėdos rajono Gargždų vartotojų kooperatyvo vadovė Janina Jurkuvienė, paklausta, ar palaikytų tokį valgyklos „Bulvė“ populiarinimą, džiugiai atsakė – be abejonės. Nors pačios valgyklos kolektyvo dar nebuvo pasiekusi žinia apie cepelino įamžinimą, kooperatyvo vadovė patikino, kad tokia reklama išties praverstų.