Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Ką daryti, kai išgaruoja meilės burtai

Psichologas, psichoterapeutas Viktoras Keturakis sako, kad išgaravus įsimylėjimui svarbiausia neišsigąsti, nes santykio kaita – natūralus dalykas.
Valentino diena
Valentino diena / 123 RF nuotr.

„Santykis yra gyvas dalykas, ir jis keičiasi, ir keisis.  Jei jau santykis kitoks išsigaravimo metu, tai dar nereiškia, kad jau būtinai tai yra pabaiga. Tai gali būti galimybė kitokiam, naujam, brandesniam santykiui“, – „Žinių radijo“ laidoje „Aktualioji valanda“ sakė V. Keturakis.

Pasak jo, visi dalykai anksčiau ar vėliau keičiasi, tad nederėtų gaivinti kažko iš praeities. Psichologas pataria geriau kurti kažkokį naują santykį su tuo pačiu žmogumi.  „Tai nebijoti keistis ir ieškoti, kas dar bendro be įsimylėjimo gali būti. Kokie yra bendri interesai, kas jungia, kas įdomu su tuo žmogumi, ir tada tai leis kurtis naujam santykiui su tuo žmogumi ir keistis.“

Visi dalykai anksčiau ar vėliau keičiasi, tad nederėtų gaivinti kažko iš praeities.

„Santykis – tai rimta kelionė, tai antras gyvenimas. Vieną gyvenimą mums duoda vieniems gyventi, o antrą gyvenimą – Dievas, likimas ar kas bebūtų – siunčia santykio gyvenimą. Jis nebus tik romantinė ir ta graži dalis. Jis bus visoks, bet ir duos atpildą pilnatve“, – pasakojo V. Keturakis.

Pasak jo, kurti santykius lengviau tiems, kurie patyrė daug meilės ir rūpesčio šeimoje, tačiau ir meilės stygių jutusiems šansų yra: „Aišku, kai patiri pilnatvę, rūpestį, meilę šeimoje, tada drąsiau pasitiki eidamas į santykį poroje. Jeigu tokio santykio šeimoje neturėjai ir labai to ilgiesi, tai tada labai sunku, bet įmanoma.“

Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos