77 vardų sąrašas atskleidžia, kad vieną vaiką ketinta pavadinti „Anal“ (Analinis), tačiau Vidaus reikalų departamentas blokavo šį mėginimą. Kitas kūdikis vos išvengė, kad jo vardu netaptų „.“ – tai yra, tiesiog taškas.
Tarp atmestų vardų taip pat minimi „4Real“ – anglų kalba skambantis kaip išsireiškimas „Iš tikrųjų?“, „V8“ ir „Queen Victoria“ (Karalienė Viktorija).
Regis, kai kuriais atvejais tėvai būdavo visiškai netekę įkvėpimo ir vietoje vardo norėdavo suteikti tiesiog eilės numerį – „1-asis“, „3-asis“ arba „5-asis“.
Pagal departamento taisykles draudžiami bet kokie vardai, iš kurių būtų galima susidaryti įspūdį, jog vaikas turi kokį nors oficialų titulą arba rangą. Todėl tarp vardų, kurie būdavo dažniausiai atmetami nuo 2001-ųjų, buvo „King“ (Karalius), „Duke“ (Kunigaikštis) ir „Princess“ (Princesė).
Populiariausias iš nepriimtinų vardų buvo „Justice“ (Teisingumas) – atmestas 62 kartus, taip pat pareigūnai neleido kūdikiams suteikti ir panašiai skambančių vardų „Justus“ bei „Juztice“.
2008 metais Naujosios Zelandijos šeimos bylų teismas nurodė, kad kad vienos devynmetės, kurią tėvai buvo pavadinę „Talula Does The Hula From Hawaii“ (Talula Šoka Hulą iš Havajų), vardas būtų pakeistas, nes jis yra absurdiškas ir prilygsta „tyčiojimuisi iš vaiko“.
Tuo metu teisėjas Robas Murfittas (Robas Merfitas) kritikavo tėvus, kurie duoda savo vaikams keistus vardus, minėdamas konkrečių pavyzdžių, tokių kaip „Number 16 Bus Shelter“ (16-oji autobusų prieglauda), „Midnight Chardonnay“ (Vidurnakčio šardonė).
Teisėjas taip pat piktinosi, kad vienu atveju broliai dvyniai buvo pavadinti Bensonu ir Hedgesu (Hedžesu) – pagal „Benson & Hedges“ taurės kriketo turnyrą Anglijoje.