Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nuogybių atsisakęs „Playboy“ pasirodo „iTunes“ ir „Google Play“ parduotuvėse

Vyrams skirtas žurnalas „Playboy“ trečiadienį pranešė, kad pirmą kartą savo „Apple“ ir „Google“ prenumeratoriams pasiūlys savo leidinio be nuogybių numerį, taip siekdamas pasiekti platesnę auditoriją ir užkariauti naujosios kartos atstovų palankumą.
Raquel Pomplun ant „Playboy“ viršelio
„Playboy“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Neseniai dėl tų pačių priežasčių apnuogintų kūnų demonstravimo atsisakęs žurnalas pasirodė „iTunes“ ir „Google Play“ internetinėse parduotuvėse.

„Anksčiau šiais metais pristatę naują „Playboy“ įvaizdį, mes išplėtėme savo leidinio platinimo kanalus, padidinime jo matomumą tradicinių ir skaitmeninių žiniasklaidos priemonių platformose“, – sakė vienas kompanijos „Playboy Enterprises“ vadovų Davidas Israelis.

Žurnalas „Playboy“, kuris vos pasirodęs nuogakrūčių gražuolių nuotraukomis sutrypė visus praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio tabu, šių metų kovą pradėjo savo naują erą.

„Playboy“ atsiradimas „iTunes“ ir „Google Play“ parduotuvės yra svarbus žingsnis, kadangi mes ir toliau siekiame išbandyti naujas galimybes ir pristatyti savo turinį naujai auditorijai visame pasaulyje“, – kalbėjo jis.

Žurnalas „Playboy“, kuris vos pasirodęs nuogakrūčių gražuolių nuotraukomis sutrypė visus praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio tabu, šių metų kovą pradėjo savo naują erą.

Atėjus tokiems laikams, kai pornografija tapo lengvai pasiekiama internete, „Playboy“ nusprendė pereiti prie „darbui saugaus“ turinio, kuriuo vartotojai nebijo dalytis socialinėje žiniasklaidoje.

„Playboy“ vis dar skelbia provokuojančias moterų nuotraukas, tačiau jose nebėra nuogybių. Tai revoliucinė permaina leidiniui, kurio 1953 metais pasirodžiusiam pirmajam numeriui pozavo apsinuoginusi Marilyn Monroe.

Žurnalą taip pat išgarsino jame publikuoti pokalbiai su įvairiais žinomais pasaulio žmonėmis, nuo Jimmy Carterio iki Fidelio Castro, arba jame savo kūrybą spausdinę garsūs rašytojai, kaip Vladimiras Nabokovas, Haruki Murakami ar Margaret Atwood.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos