Už Atlando cikados vadinamos „bladebait“ tipo masalais, nes vienas svarbausių jų konstrukcijos elementų – plokščias kaip ašmenys sparnas, kurio forma primena tropinio vabzdžio – cikados siluetą. Prie šio sparno tvirtinamas masyvus pilvkas – svarelis. Kai masalas truktelimas vandenyje, jis ima labai stipriai vibruoti. Todėl „bladebait“ tipo masalai vadinami vibraciniais. Svarbiausia jų savybė – gebėjimas „prišaukti“ plėšriąsias žuvis iš labai didelio vandens telkinio ploto.
Šiemet cikadų spektrą papildė naujoviškas modelis „GT-Bio“, kurio konstrukcija skiriasi nuo klasikinių cikadų tuo, kad masalo sparnas susideda iš dviejų dalių, sujungtų lankstais. Šiek tiek pakeista ir svarelio konstrukcija, todėl masalas plukdomas vibruoja stipriau nei klasikines cikados, tačiau svarbiausia, kad apatinė masalo sparno dalis vibracijų metu intensyviai juda į šonus ir efektingai blyksi. Tai labai padidino masalo veiksmingumą, nes jis plėšrūnus provokuoja kibti jau ne vien aktyviomis vibracijomis, bet ir vizualiniu efektu.
Naujoviška cikada gaminama dviejų dydžių – 15 ir 20 g. ir rekomenduojama šaltuoju metu rekomenduojama ešerių, sterkų, lydekų gaudymui, o šiltuoju metu šį sąrašą papildo šapalai, meknės, salačiai, ežeriniai upėtakiai, arktinės šalvės. Masalas skirtas meškeriojimui vandens telkiniuose, kur nėra stiprios tėkmės.