Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Baracko Obamos akivaizdoje LeBronas Jamesas amerikiečius vedė į pergalę

LeBrono Jameso vedama Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė panaikino dviženklį deficitą ir iškovojo antrą pergalę.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono olimpinių žaidynių pasirengimo cikle. Mike'o Krzyweski auklėtiniai Vašingtone 80:69 (17:27, 20:5, 22:19, 21:8) įveikė Brazilijos krepšininkus.

Šią dvikovą JAV sostinėje stebėjo šalies prezidentas Barackas Obama su savo žmona ir viceprezidentu Joe Bidenu.

Pietų Amerikos atstovai, vedami Alexo Garcia, per pirmas penkias dvikovos minutes susikrovė 10 taškų persvarą (7:17), tačiau dviženklį pranašumą išsaugojo tik pirmajame kėlinyje.

Būsimi lietuvių varžovai žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė antrajame ketvirtyje. Perimtų kamuolių ir greitų atakų dėka JAV komanda spurtavo 12-0, po kurio iš aštuonių taškų deficito susikrovė keturių taškų persvarą (33:29).

Paskutiniame ketvirtyje likus žaisti šešias minutes šeimininkai priekyje buvo tik šešiais taškais, bet tada L.Jamesas pelnė penkis taškus be atsako ir brazilai neatsitiesė.

Būtent Amerikos čempionato vicečempionai 2010 metų Pasaulio čempionate metė rimčiausią iššūkį K.Krzyweski auklėtiniams, kada varžovams paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo 68:70.

Amerikiečiai dabar persikels į Europą, kur Mančesteryje susitiks su Didžiąja Britanija, o Barselonoje – Australija ir Ispanija.

JAV rinktinė: LeBronas Jamesas 30 (9/17 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam.), Kevinas Durantas 11, Chrisas Paulas 10, Kobe Bryantas 8, Deronas Williamsas 6, Andre Iguodala 5, Russellas Westbrookas 5, Carmelo Anthony ir Tysonas Chandleris po 3.

Brazilijos rinktinė: Alexas Garcia 14 (3/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), Andersonas Varejao 12 (13 atk. kam.), Marcelo Huertas 11 (13 rez. perd.), Leandro Barbosa 10, Nene 8 (6 atk. kam.).