„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai
2012 07 17

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia studijuoti Kūrybines ir kultūrines industrijas

Nuo šiandien Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) jau kviečia būsimuosius studentus rinktis naują ir itin perspektyvią komunikacijos krypties Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bakalauro studijų programą.

Nuo šiandien Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) jau kviečia būsimuosius studentus rinktis naują ir itin perspektyvią komunikacijos krypties Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bakalauro studijų programą.

Kūrybinės ir kultūrinės industrijos – tai naujosios ekonomikos ir šiuolaikinio verslo sritis, kurianti ir komunikuojanti kūrybines inovacijas. Programa aprėpia visas klasikines kūrybinių ir kultūrinių industrijų veiklas ir jų taikymo metodus bei teorinius požiūrius. Programos ypatumas – tai mokslinių žinių, kultūros ir socialinių technologijų integracijos lydinys, suteikiantis kūrybinių ir kultūrinių inovacijų organizavimo, vadybos ir komunikacijos gebėjimus globalizacijos sąlygomis.

„Šios programos tikslas - rengti aukščiausio lygio kūrybinių ir kultūrinių industrijų profesionalus, kurie gebėtų organizuoti ir valdyti pasaulinio lygio kūrybos verslus ir kūrybinius bei kultūrinius projektus“, - teigė vienas iš šios studijų programos vadovų, KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, Kūrybinės ir kultūrinės industrijos šiuo metu veikia kiekvieną tradicinės pramonės šaką, nuo batų gamybos iki kelionių į kosmosą, nuo turizmo paslaugų ir sporto industrijų. Nenuostabu, kad kūrybinės ir kultūrinės industrijos tampa ir kūrybinės visuomenės varikliu ir žinių visuomenės atmaina.

„Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studijų programos bakalaurai gali sėkmingai dirbti dizaino, leidybos, kompiuterinių žaidimų, mados, kino, scenos menų, žaislų, architektūros, amatų, muzikos, televizijos ir radijo, spaudos industrijose, taip pat stipriai populiarėjančiuose naujųjų medijų, socialinių tinklų, virtualių verslų, interaktyvių aplikacijų, skaitmeninio turinio gamybos industrijose ir, žinoma, tęsti studijas komunikacijos ir kitų socialinių mokslų krypčių antrosios pakopos studijose, - apie absolventų perspektyvas ir įsidarbinimo galimybes kalbėjo kita šios programos vadovė Rasa Levickaitė.

Kūrybinės ir kultūrinės industrijų nuolatinių studijų trukmė yra 3,5 metų, pasirinkusiems ištęstines studijas jos truks 5 metus. Nuolatinių studijų kaina – 4800 Lt metams, ištęstinių studijų – 3400 Lt metams.

Daugiau informacijos apie dokumentų priėmimą į šią studijų programą rasite Universiteto internetiniame puslapyje.

Kazimiero Simonavičiaus universitete be jau vykdomų vientisųjų Teisės studijų,  Tarptautinės verslo teisės bei Kūrybinių ir Kultūrinių industrijų bakalauro studijų, nuo šių metų rugsėjo 1 dienos ketinama vykdyti Pramogų ir turizmo industrijų, Verslumo ir vadybos bei Verslo sociologijos bakalauro studijas bei Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo, Geostrategijos studijų ir Kūrybos ekonomikos magistrantūros studijas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs