K-pop gerbėjams staiga neberūpi muzika, bet jie vis dar vieningi. Ką jie remia dabar?

Ankstyvą sekmadienio rytą, kai Dalaso policijos departamentas tviteryje paprašė žmonių į policijos „iWatch Dallas“ programėlę pateikti vaizdo įrašų iš protestų, jei juose užfiksuota „nelegali veikla“, K-pop gerbėjai buvo pasirengę. „Norėjau padaryti ką nors, kad sustabdyčiau ar sulėtinčiau policijos veiklą“, – man pasakojo 16-metė mergina iš Hjustono, tvitetyje prisistatanti kaip @YGSHIT.
Kalbos
Kalbos / 123RF.com nuotr.

Ji buvo viena iš daugelio Pietų Korėjos popmuzikos gerbėjų, kurie greitai suprato, kad jų puikūs koordinaciniai įgūdžiai ir nuostabiai efektyvūs šlamšto platinimo sugebėjimai gali pasitarnauti tam, kas, jos manymu, yra teisinga.

Susirūpinę, kad policijos programėlei pateikiami vaizdo įrašai gali būti naudojami siekiant atpažinti ir galbūt sulaikyti taikius protestuotojus, „K-pop“ gerbėjai ėmėsi improvizuoti.

Jie programėlę užtvindė savo „fancams“ (liet. gerbėjų kamerų) kolekcijomis – trumpais klipais iš koncertų ar reklamine medžiaga, paprastai sukoncentruota į mėgstamą atlikėją.

@YGSHIT, kuri paprašė neatskleisti jos tikrojo vardo, nes bijo policijos keršto, pasirinko klipą iš neseniai vaikinų grupės BTS išleisto muzikinio vaizdo įrašo, kurį ji nusiuntė policijai keturis ar penkis kartus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų