Karantinas skatina kūrybiškumą virtuvėje ir įtvirtina naują tendenciją

Viskas prasidėjo nuo nuolatinio gerklės skausmo, skausmingo kosulio ir nedidelio karščiavimo. Tai nutiko prieš dvi savaites, o naujienų apie koronaviruso plitimą buvo visur. Sunerimusi nuvykau į vietinį skubios pagalbos centrą, kur mano gripo testas buvo neigiamas. Gydytojas padarė išvadą, kad sergu bronchitu, ir išsiuntė mane namo su antibiotikų receptu. „Likite namuose ir gerkite šiuos vaistus kitas penkias dienas“, – pasakė jis man. „Jei po trijų dienų nepasijusite geriau, paskambinkite.“
Vyras gamina tešlą
Vyras gamina tešlą / Vida Press nuotr.

Grįžusi namo, nustūmiau nerimą šalin ir išsitraukiau dubenį, kiaušinius, miltus, cukrų ir aliejų. Jei egzistuoja koks nors stebuklingas vaistas nuo slogių minčių, kuris padeda daugeliu atvejų – nesvarbu, ar jus kamuoja kiti negalavimai, ar Covid-19 – jį tikrai galima rasti namų virtuvėje.

Vis daugiau žmonių visame pasaulyje yra prašomi dirbti nuotoliniu būdu, kad sumažėtų koronaviruso plitimo rizika, todėl natūralu, kad virtuvė tampa kambariu, kuriame jie nuo šiol turi galimybę praleisti daugiau laiko, nei bet kada anksčiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų