Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kodėl reikia draugauti su kaimynais? Vienos pažinties istorija

Šis straipsnis yra vienas iš „The Atlantic“ publikuojamos „Friendship Files“ (liet. „Draugystės failų“) straipsnių serijos. Joje Julie Beck kalbina du ar daugiau artimų draugų, gvildendama jų santykių istoriją ir draugystės reikšmę jų gyvenimuose.
Kaimynės
Kaimynės / United Nations COVID-19 Response nuotr./ Unsplash nuotr.

Šiame interviu ji šnekasi su dviem moterimis, kurios jau 20 metų yra kaimynės tame pačiame Niujorko daugiabutyje. Jos gyvena vienos ir visada buvo artimos bei viena kitai padėdavo, tačiau koronaviruso pandemijos metu jų ryšys joms tapo ypač svarbus. Šiame pokalbyje jos prisimena apie savo ilgus draugystės metus, dalijasi įžvalgomis apie naujus, pandemijos metu įgytus įpročius ir svarsto, ką reiškia pažinti savo kaimyną.

Pašnekovės – tai Niujorke gyvenančios 84-erių metų buvusi ligoninės administratorė Barbara Gold ir 48 metų aktorė ir dramaturgė Nandita Shenoy. Toliau pateikiamas suredaguotas interviu.

– Esate kaimynės 20 metų – ar prisimenate, kaip susitikote ir kokie buvo jūsų pirmieji įspūdžiai apie viena kitą?

B.Gold: Aš čia jau gyvenau prieš Nanditai atsikraustant ir labai džiaugiausi, kad ji tapo mano kaimynė, nes anksčiau tame bute gyvenę žmonės nebuvo labai draugiški. Iš tikrųjų, aš ne tiek daug laiko praleisdavau namuose [tuo metu], nes daug dirbau, tačiau labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad įsikrausto draugiška jauna moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais