Daugiau nei dvi dešimtys politinių partijų sugebėjo suformuoti šešiolika rinkiminių sąrašų, kurių atstovai kovos dėl Seimo narių kėdžių daugiamandatėje apygardoje. Vienas iš šių sąrašų – koalicinis: po viena vėliava į Seimo rinkimus nusprendė eiti Darbo partija ir jai gimininga Leiboristų partija. Koalicinis sąrašas pagal įstatymus turi gauti ne mažiau 7 proc. rinkėjų balsų, kad galėtų dalyvauti skirstant mandatus.
Įprasti rinkiminiai sąrašai privalo sulaukti ne mažiau nei 5 proc. rinkimuose dalyvaujančių rinkėjų pasitikėjimo. Savarankiškai rinkimuose dalyvaus Lietuvos socialdemokratų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, Naujoji sąjunga (socialliberalai), Liberalų ir centro sąjunga, partija „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos centro partija, Pilietinės demokratijos partija, Lietuvos rusų sąjunga, Lietuvos lenkų rinkimų akcija, Tautos prisikėlimo partija, „Frontas“, „Jaunoji Lietuva“ ir Lietuvos socialdemokratų sąjunga.
Dvi partijos rinkimuose dalyvaus ne savarankiškai, o kitų partijų sąrašuose. Pensininkų partijos kandidatai įtraukti į Pilietinės demokratijos partijos sąrašą, o Tautinės partijos „Lietuvos kelias“ atstovai – į „Jaunosios Lietuvos“ sąrašą. Dar dvi partijos nusprendė savo kandidatus kelti tik vienmandatėse apygardose, o daugiamandatės apygardos varžytuvėse dėl mandatų nekovoti. Savo galimybes kukliai įvertinusi Lietuvos liaudies sąjunga į rinkimus siunčia tris kandidatus, o Lietuvos liaudies sąjunga „Už teisingą Lietuvą“ – tik du.