Antroji „Formulės-1“ bandymų diena: Massai neprilygo ir Hamiltonas

Valensijos (Ispanija) trasoje antrą dieną vyksiančiuose „Formulės-1“ bolidų bandymuose vėl nepralenkiamas buvo brazilas Felipe Massa iš „Ferrari“ komandos.
F.Massa kol kas demonstruoja varžovams neįkandamą greitį
F.Massa kol kas demonstruoja varžovams neįkandamą greitį. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Varžovams neįkandamą greitį kol kas demonstruojantis „Ferrari F10“ bolidas, pilotuojamas F.Massos, antradienį vieną Valensijos trasos ratą greičiausiai įveikė per 1 minutę 11,722 sekundžių. Iš viso F.Massa įveikė 124 ratus.

Antrą dieną iš eilės staigmeną pateikė „Sauber“ komanda. Jos lenktynininkas japonas Kamui Kobayashi pasiekė antrą rato įveikimo laiką – 1 min. 12,056 sek.

Naująjį „McLaren“ bolidą MP4-25 antradienį išbandė ir Lewisas Hamiltonas. Tačiau 2008 metų čempionas taip pat neprilygo F.Massai ir liko trečias – 1 min. 12,256 sek.

Trečiadienį Valensijos trasoje vyks paskutinioji bandymų diena. Ši komandų bandymų sesija yra viena iš keturių, numatytų prieš kovo 14 dieną prasidėsiančias 2010 metų „Formulės-1“ pirmenybes.